Въпрос за рейкбека

• pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      искам да попитам важи ли рейкбека ако играя само с началния капитал без да съм депозирал пари от моя сметка
      и ако да възможно ли е да си сменя първоначалната зала в която съм получил бонуса с парите които имам там и да се преместя в betfair примерно
  • 10 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей pokerspike

1. Да, ще получаваш рейкбек, когато играеш с началния капитал предоставен от нас. Естествено, необходимо е залата, в която си се регистрирал да предлага рейкбек - като например Full Tilt.

2. Ако вече си получил началния капитал в дадена покер зала е невъзможно да ти се прехвърли в друга. Трябва да играеш докато достигниш необходимия брой точки за изчистване на бонуса и тогава ще можеш да си изтеглиш парите и ако иска да ги депозираш в друга зала

Поздрави,

Станислав
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      мерси а
      1.искам да попитам току що един авер реши теста и иска да започне при мен в бетфред регна се вписа си ника ама казва че не му дава тикче на избор на покерзала треа да избира между бет365 старса и еверест защо така?
      2. колко точки треа се направи за избиване на бонуса и точки от сайта или стратеги точки аз съм в бетфред ако можеш да ми кажеш за там напрао колко треа да са
    • docheff
      docheff
      Бронз
      Бетфред е най-измислената покер зала там точки колкото за бонуса едва ли ще натрупаш... Всеки ден играя на турнирите за точки стигам финална маса после играя кеш и се случват неща които в други зали ще се случват особено рядко. Може би поста ми е за "Отдушника за бетбийтове" ама в Бетфред наистина има нещо криминално... Вярно е има риба но на ривър винаги рибата яде повече от рибаря
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      аз я цъкнах нея щот я оърках с бетфеър и щот покерстатежи не работят с парадайз
    • docheff
      docheff
      Бронз
      Пожелавам ти залата да те подкрепя и да не позволява да се случват нелепи случки :) иначе всяка седмица ако натрупаш 100 покер точки участваш в турнир за 1000 паунда, както и други примамливи оферти.
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      че аз по 100 мога да ги правя на ден треа прегледам тия турнири де са щот аз още не съм разгледал такива
    • sulipro
      sulipro
      Бронз
      а какво е рейкбек :) ?( в покерстарс има ли такова нещо ?( ?( :)
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      доколкото знам в старса няма в тилта бетфеър покеркейк и още 1-2 сайта го има
      иначе рейкбека е примерно играеш да кажем 5000 рейк ръце тоя месец и напраиш 100 долара рейк в началото на другия месец ще ти върнат % от тия 100 долара в някой сайтове е на седмица в тилта ако не се лъжа е 27% значи ще ти върнат 27 долара това са примерни цифри
    • achko
      achko
      Бронз
      В старса има рейкбек но е под друга форма - вип стелар наградите а също и може да си купуваш долари с точките за редовен играч.
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      В PokerStars няма рейкбек. Когато играше там получаваш strategy points за отключване на учебни материали при нас, както и VPP точки, който могат да се ползват за участия в турнири, покупки на стоки от онлайн магазина на PokerStars и други промоции там.

Станислав