Зала

• proto920311
      proto920311
      Бронз
      Как да избера в коя зала да играя и да получа парите си след като съм минал теста???Излиза ми само една и тя не е тази която искам.Също така какво трябва да направя че да получавам точки защото за тоя месец направих 8 VPP за сега в покерстарс обаче никакви точки нямам.Благодаря предварително!!!
  • 4 отговора
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей proto920311,

В момента предлагаме изплащане на безплатните покер пари само в Poker Heaven. Ако по някаква причина не желаеш да играеш в тази зала, можеш да изчакаш и когато започнем да предлагаме безплатни покер пари в друга зала, да ги получиш там.

Относно получаването на StrategyPoints от PokerStars, ако си регистрирал сметката си използвайки нашето указание за изтегляне моля те пиши ни на Помощ.

За съжаление, ако не си регистрирал сметката си според нашето указание за изтегляне и с нашите бонус кодове, то тя не е тракната и не може да получаваш StrategyPoints за играта си в PokerStars.

Поздрави,
      achko
    • proto920311
      proto920311
      Бронз
      разбрах значи бих желал да получа парите в Poker Heaven само ми кажете какво трябва да направя.Името ли трябва да си напиша?А относно покерстарса това е гадно и трябва да си направя нов акаунт ако искам точките ама може да загубя настоящия защото е нарушение на софта.
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей отново,

Създаването на втора сметка е против правилата на покер залата и не те съветвам да го правиш.

За да получиш безплатните покер пари и да създадеш сметка в Poker Heaven цъкни ТУК. По този начин ти не само ще получиш безплатните покер пари, но и ще трупаш StrategyPoints за играта си в тази зала.

Поздрави,
      achko
    • proto920311
      proto920311
      Бронз
      Благодаря много за бързите отговори.