Проблем със свързването

• limon4e1
      limon4e1
      Злато
      Здравейте!
      Не бях играла скоро в никоя от покер залите и днес като дръпнах ъпдейтите им се оказва,че не мога да вляза в никоя от тях,дава ми свързване и дотам... Ако някой знае какъв може да е проблема ще съм му благодарна за помощта.
  • 11 отговора
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей limon4e1,

Може ли да кажеш за кои покер зали по-точно става въпрос? Също така увери се, че антивирусната ти програма и/или Windows Firewall не блокират достъпа на покер залите до Интернет. Можеш да пробваш да де-инсталираш покер залата и да я изтеглиш и инсталираш наново.

Поздрави,
      achko
    • limon4e1
      limon4e1
      Злато
      Защитната стена ми е спряна,антивирусна нямам,нямах и преди,залите са Cake,Pokerstars i Full tilt,играех и в трите и нямах никакви проблеми със свързването.Преинсталирах ги няколко пъти и пак не се свързвам.
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей отново,

С каква операционна система си?

Поздрави,
      achko
    • limon4e1
      limon4e1
      Злато
      XP,Service Pack3
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей limon4e1,

Би ли могла да опиташ следното:

1 - десен бутон на мишката върху иконката на мрежата от системната лента и избираш Change Windows Firewall Settings
      2 - Уверяваш се че е избрана опцията Off (всъщност ти препоръчвам да я използваш, особено яко нямаш антивирусна програма, като следващите стъпки са валидни независимо от това дали е избрана опцията да е включена или не)
      3 - Избираш менюто Exceptions
      4 - В това меню бутона - "Add programs"
      5 - Избираш си покер залите, ако не са ти в списъка, използвай опцията Browse и избери .exe файловете им.
      6 - потвърди избора си във всички менюта с бутоните "OK".

Изображение:

Надявам се това да ти помогне.

Поздрави,
      Александър
    • limon4e1
      limon4e1
      Злато
      Всичко ми е както казваш и пак не става,явно няма да се играе покер :( Благодаря ти все пак.
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Пиши на залата. Със сигурност не си първият играч с този проблем. :pokerface:
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей отново limon4e1,

Ще те помоля да послушаш съвета на YeeJr, тъй като за съжаление причините за този проблем могат да бъдат невероятно много, а от дадената покер зала най-вероятно са запознати с подобни случаи.

Аз също използвам тази операционна система на единия си компютър и не наблюдавам подобни проблеми с нито един от покер клиентите, които използвам.

Можеш да се обърнеш и към отдела за обслужване на Microsoft, тъй като те биха могли да ти отговорят с какво са били свързани направените актуализации на операционната ти система и коя е довела този проблем.

http://support.microsoft.com/find-solutions/windows/windows-xp/

Съжалявам, че не можем да ти помогнем директно този път. Ще се радвам, ако ни държиш информирани за случая. Също така - ако се сетиш за нещо, което би ни помогнало в това да те насочим към проблема - пиши ни отново и ще се опитаме да намерим решение.

Поздрави,
      Александър
    • limon4e1
      limon4e1
      Злато
      Писах им и сега чакам отговор,благодаря ви,ще пиша ако разбера какъв е проблема.
    • limon4e1
      limon4e1
      Злато
      Намерих си проблема,просто датата на компютъра не ми беше сверена.Ще се играе.Дано помогна на други с моя проблем. =)
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей limon4e1,

Благодаря ти за информацията - честно казано не намирам обяснение за това каква връзка могат да имат, но щом след това се е оправило - чудесно. :f_thumbsup:

Поздрави,
      Александър