бонус

• venito
      venito
      Бронз
      здравеите,искам само да попитам ще има ли проблем че съм изкарала теста преди няколо дни а днеска си въведох данните на дебитната карта?и още кога ще получа бонуса.мерси предварително за отговора.приятни празници.
  • 6 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Обикновено получаването на началния капитал отнема до 48 часа, след като човек е въвел необходимата информация, минал е тест и си е създал сметка в някоя покер зала.

Най-точно ще могат да ти отговорят колегите от отдела за обслужване на клиенти - горе в дясно ПОМОЩ, но те почиват по празниците.

Поздрави,

Станислав
    • venito
      venito
      Бронз
      мерси за отговора.в full tilt си направих сметка иначе
    • AmonMindinc
      AmonMindinc
      Бронз
      Аз да питам нещо.

Няма да се възползвам от бонуса от $50, поради факта, че трябва да дам личните ми данни. А при покана на друг човек от мен и той играе редовно - бонусът за поканен потребител сигурен ли е, при все, че данните ми не съм ги дал, бонусът (какъвто и да е той), и в покерсметката в дадената зала ли ми се превежда?
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      @AmonMindinc

1. Ако спечелиш $50 заради поканен приятел, е напълно възможно колегите от отдела за сигурност да поискат да направят проверка на самоличността ти преди да ти изпратят парите.

2. Парите от програмата Покани Приятел се превеждат в покер сметка в Mansion или във Full Tilt. Не е задължително сметката във Full Tilt да е тракнaта към PokerStrategy.com.

Станислав
    • AmonMindinc
      AmonMindinc
      Бронз
      Имах предвид, ако получа правото на какъвто и да е бонус - дали от теста, или от поканен приятел, все ще ми поискат личните данни, така ли?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ AmonMindinc,

За да се възползваш от сметката си при нас, трябва да имаш пълна регистрация при нас с въведени данни. Може да избереш безплатен капитал или депозитен бонус от изброените тук. Въпросът ти касае отделът ни за сигурност, а относно бонуси и промоции (без депозитния, при който не се изисква проверка, защото залата осъществява тази) той работи на произволен принцип. Не мога да ти дам окончателен отговор и моля да избереш желаната от теб опция, а също и да попълниш данните си тук, ако все още не си го направил.

Поздрави,
      Деси