Моят PokerStrategy статус !

• Gamera52
      Gamera52
      Бронз
      Здравейте

Имам регистрация във Full Tilt Poker чрез pokerstrategy , играя там от 15.03.2010г. с получните пари от вашата реферална програма - Покани приятел а от 01.04.2010г. дори направих моя първи депозит във Full Tilt Poker !
      Но до сега - Моят PokerStrategy статус е НАЧАЛЕН !
      Имам над 620 FTP в Full Tilt Poker и продължавам да трупам FTP точки там !
      Защо нямам начислени никакви StrategyPoints и все още Моят PokerStrategy статус е НАЧАЛЕН ?

Благодаря Предварително
  • 13 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей Gamera52,

Въпросът си трябва да зададеш на колегите от отдела за обслужване на клиенти, защото те имат детайлна информация за сметката ти при нас.

Но заради почивните дни, ще получиш отговор във вторник.

Възможно е сметката ти във Full Tilt да не е тракната към нас. Единственият начин да провериш това е да пишеш от отдела за обслужване на клиенти на Full Tilt и да ги питаш дали сметката ти е тракната към PokerStrategy.com

Поздрави,

Станислав
    • Gamera52
      Gamera52
      Бронз
      Здравей

99 % съм сигурен че сметката ми във Full Tilt е тракната към PokerStrategy.com !
      Но ако случайно съм забравил да пиша кода при регистриране има ли някакъв шанс да може да се трактне сметката ми към PokerStrategy.com ?
      Защото имам желание да прочета материалите ви но за това ми трябва да изкача нивата на PokerStrategy.com .
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      При положение, че вече си депозирал в сметката ти във Full Tilt, е много малко вероятно тя да бъде тракната към нас.

Обикновено, колегите от Full Tilt ретракват сметки към нас, които са нови и не е имало депозит в тях.

Въпреки всичко може да се свържиш с отдела за обслужване на Full Tilt и да провериш дали сметката ти е тракната към нас и ако не - да ги помолиш да я тракнат.

Поздрави,

Станислав
    • Gamera52
      Gamera52
      Бронз
      Писах на супорта и след няма и 5 минути ми отговориха :

Thank you for contacting Full Tilt Poker.

Your account is not currently linked to an affiliate.

In order to remain linked to an affiliate your Full Tilt Poker account balance must reach a minimum of $10, at some stage, within 60 days of registration.

As per the affiliate agreement, if this condition is not met, then your account will be removed from the affiliate program.

Unfortunately, we cannot reassign the affiliate to your account.

If you have any other questions, please feel free to email us. We're always here to help.

Regards,

Keith
      Full Tilt Poker Support

До колкото разбрах не може да ме прехвърлят към pokerstrategy :(
      Ах , къде дремах като се регистрирах :(
    • Gamera52
      Gamera52
      Бронз
      Извинявам се но Английският ми е под всякаква критика и доколкото преводачката на гугъл ми преведе и аз разбрах че :
      След регистрацията ако на направя депозих минимум 10 $ в рамките на 60 дни се премахва сметката от какъвто и да е филиал !
      Което ще рече че май са ме махнали от pokerstrategy , защото регистрацията ми е над 60 дни без да съм депозирал !
      Така че предполагам това е важно за бъдещите членове на pokerstrategy , моля обърнете внимание на това условие !
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ Gamera52,

Здравей,

Съжалявам, че се е случило така, но това са условията на самата покер зала. Разбрал си правилно и за съжаление няма да може да си тракнат към тази сметка, моля избери си друга зала.

Поздрави,
      Деси
    • Gamera52
      Gamera52
      Бронз
      Първоначално публикувано от DessiP
      @ Gamera52,

Здравей,

Съжалявам, че се е случило така, но това са условията на самата покер зала. Разбрал си правилно и за съжаление няма да може да си тракнат към тази сметка, моля избери си друга зала.

Поздрави,
      Деси
      Мисълта ми е , че тези условия не ги пише и по този начин такива като мен който са се регистрирали и са депозирали след 60-ден губят , че не може да четат материалите и да качват pokerstrategy нивата а и pokerstrategy нищо не печелят от моя генериран рейк !
      Та в този ред на мисли няма да е лошо това условие да се добави Към прегледа на Full Tilt Poker :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Възможно е да е станало объркване - срокът е 180 дни, а не 60.

Ще се свържем с Full Tilt Poker, за да проверим ситуацията.

Поздрави,
      Надя
    • Gamera52
      Gamera52
      Бронз
      Благодаря за вниманието :)
      Стискам палци да се оправят нещата и да може сметката ми да се трактне отново към pokerstrategy :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Няма проблем, ще те държим в течение.

Възможно е сега по празниците да отнеме малко повече време, но се надявам до няколко дни да имаме отговор.

Поздрави,
      Надя
    • Gamera52
      Gamera52
      Бронз
      Искрени благодарности за бързото реагиране на отдела за Обслужване на клиенти :)
      Дано в близките дни моя проблем да се реши :)
    • Gamera52
      Gamera52
      Бронз
      Всичко с моя проблем е наред :)
      Благодарности на всички отдели на Рokerstrategy.com за бързото разрешаване на проблема :)
      Продължавайте в същия дух :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Радвам се много, че проблемът ти е бил разрешен :)

Успех на покер масите във Full Tilt Poker и приятно четене на нашите стратегически статии и гледане на нашите видеоматериали за напреднали!

Поздрави,
      Надя