Въпрос за зала.

• n0rlz
      n0rlz
      Бронз
      Тъй като те първа започвам и със сигурност трябва да мина през ниските лимити имам следния въпрос: Кои зали са най - подходящите и печеливши като за начало. Получих различни съветни единият от които е, че е по добре да избера зала с голям трафик като Pokerstars и прочие. Друг съвет който получих е да да депозирам в платформа със спортни залози ... поради налинчието на по слаби играчи. Мен лично ме привлякоха отзивите за EuroPoker и мисля там да почна, но все пак ще съм благодарен да получа някое друго мнение.
      Друг въпрос koито имам е относно стратегията и коя е по печеливша на ниските лимите(като вземем впредвид, че няма да имам проблем със заучаването ,тъй като се бях сдобил всички статии до злато доста преди да навърша 18)
  • 10 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей n0rlz,

Аз играя на ниски лимити в Full Tilt и PokerStars. И в двете зали има играчи, който правят глупости и странни отигравания. Понякога се случва да седна на маса, където има 2-3 играчи, които знаят какво правят, но при ниските лимити това е рядко.

Според мен, на ниските лимити има риба във всяка зала, но ми е интересно какво ще споделят другите членове на общността.

Поздрави,

Станислав
    • pokerboby
      pokerboby
      Бронз
      Първоначално публикувано от StanislavI
      Здравей n0rlz,

Аз играя на ниски лимити в Full Tilt и PokerStars. И в двете зали има играчи, който правят глупости и странни отигравания. Понякога се случва да седна на маса, където има 2-3 играчи, които знаят какво правят, но при ниските лимити това е рядко.

Според мен, на ниските лимити има риба във всяка зала, но ми е интересно какво ще споделят другите членове на общността.

Поздрави,

Станислав
      навсякъде има и добри и слаби играчи. Чел съм че някои хора препоъчват за различния вид игра различни зали. Ти кеш или турнири искаш да играеш ?
    • Gamera52
      Gamera52
      Бронз
      Играх близо 3 месеца в PokerStars на нива от 0.5/0.10 до 0.25/0.50 , от 4 до 9 маси едновременно !
      На ниските нива е пълно с риба и трябва да имаш търпението и да спазваш примерно No-Limit Стратегия на малкия стак да изградиш една сериозна банка !
      Лично за мен най големите идиоти са в Cake Poker и респективно най лесно си дават паричките :)
      Както казват колегите навсякъде по ниските нива има риба , но аз ти препоръчвам да се ориентираш в мрежата където се чувстваш най комфортно с твоя стил на игра :)

Успех
    • n0rlz
      n0rlz
      Бронз
      Насочил съм се към кеш играта, като разбира се ще играя и турнири междувременно ......
      Но аз се питам дали да започна да играя СМС на 0.05/0.10 или СГС на 0.01/0.02... ина4е да май риба навскъде има, но специално в PokerStars дори на най-ниските лимити има играчи, които знаят какво правят.
    • achko
      achko
      Бронз
      Твърде много шортстак играчи има в PS на 0.05/0.1 , ако си сигурен в постфлоп уменията си аз бих ти препоръчал СГС на долния лимит.
    • n0rlz
      n0rlz
      Бронз
      Ами със сигурност има върху какво да поработя, но и аз мисля, че СГС на най- ниския или лимита след него е най добрия вариант.
      Мерси
    • n0rlz
      n0rlz
      Бронз
      А някакво крайно мнение за зала. Едва ли някой има опит във всичките.... но все пак ако имате различни впечтления ги споделете....
      Bet365 .... EuroPoker.... Everest.. PS .. FTP ?????
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Според мен е най-добре ти сам да избереш за себе си. Има редица неща, които определят избора ти, и препоръчвам сам да избереш тази покер зала, която отговаря на (ако не всички, то поне...) повечето ти изисквания - стабилен софтуер, много играчи на избрания от теб лимит, добра VIP система и т.н.

Успех!

Поздрави,
      Надя
    • kriskovliza
      kriskovliza
      Злато
      В абсолютно всяка зала има риба,има и добри играчи.Но ако спазваш правилно всичко е по-вероятно да се натъкнеш на рибата от колкото на що годе добрите играчи.Особено ако започнеш да следиш хората от коя националност са,часовия пояс и от там като набараш 00:00-01:00 тяхното време когато сядат пияни и просто не мислят за играта,а са седнали за да си довършат забавлението си е голяма харабия :)
      Моя пример е в Еверест.Предимно французи играят на ниските лимити.Часовия им пояс е +1 следователно сядаш да играеш от 02:00-03:00 и ще видиш какви успехи ще имаш :)

И е много важно да се разбере,че това че си набарал рибата неозначава че ще го взимаш с ръце различни от ръцете в СМС.Аз предимно търся рибата,не само защото ще ми плати с примерно J5,а ще ми изплати АА или КК с рака от типа на К10 или JQ :)
    • JoDDDzz
      JoDDDzz
      Бронз
      Аз в евфопокер и на по горните лимити виждам бая рибоци ама там по добре СГС и хубав комп ако искаш да играеш на повече от 5 маси..
      Иначе за СМС за мен Еверест си остава най-добрата зала..