Здравейте покер маниаци !!

• sttoil
      sttoil
      Бронз
      Първо честит празник на всички. Искам да попитам някой може ли да ми предложи добри програми за статистиката на играчите и за записване и анализ на ръцете.че съм нов в тази област и ако може да са по леснички или поне да има разяснение как работят.
      Благодаря предварително!
  • 4 отговора
    • ibordd
      ibordd
      Бронз
      Holdem manager , poker traker 3 (платени)
      Poker strategy Elephant (Безплатна :) )
      Весели празници !
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      Здрасти. Тези ги зная някой ако знае и за някакви други безплатни ако може
      моля да сподели.Благодаря все пак !
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      безплатни няма но ако играеш в бетфред те пазят много добра статистика и можеш да си напраиш извода и даже да си напраиш скала в ексел или дори на калкулатор да си изчислиш какъв играч си аз примерно играя СнГ и вчера си сметнах че съм 124% което значи че съм на печалба и печеля средно по 24% но все още са малко бройки там и немога да кажа че процента е мноо точен
      дръпни си книгата на старса и лии "final table" нелсън ако играеш СнГ
      неговата книга + материалите могат да ти напраят играта на СнГ много добра аз преди бях печеливш но с по-малко играчи(5 хандед) и имах проблеми на пълна маса(10 хандед) сега спуквам от бой и на пълна маса
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей sttoil,

Ние имаме отделна секция във форума специално за покер софтуер - можеш да погледнеш темите в нея за повече информация.

Поздрави,
      Надя