Блогът на ArkanB- CASH

• ArkanB
      ArkanB
      Бронз
      Здравейте. Казвам се... на ...г. съм и съм от ... :f_biggrin:
      Играя покер от началото на миналата година (играя в случая е доста силно казано), като в началото на тази се опитвам да играя по-сериозно. До сега нямам абсолутно никакъв успех въпреки, че полагам огромни усилия.
      Играя само NL holdem 6 max и нямам никакво намерение да променям този формат.
      Целта ми в този блог е най-вече да създам колкото се може повече контакти с членовете на общността, да подабрявам играта си и да следя развитието си.
      Смятам от време на време да поствам някоя интересна ръка за дискусия, да обсъждаме интересни теми и вкрая на всеки месец ще поствам графика да разберем как е минал.
  • 136 отговора
    • ArkanB
      ArkanB
      Бронз
      В момента играя на НЛ4 6мах в PKR. До началото на септември не можех да изградя банка по-голяма от 85$, въпреки че съм спазвал БРМ. Но изглежда в един момент съм имал малко повечко късмет и за отрицателно време направих 200$. Реших, че съм готов за НЛ10 и се преместих там. Играх около една седмица там и след, като банката ми падна на 140$ отново се върнах на НЛ4... и така вече един месец. Бед бийтове и т.н. дори и не мисля да ги коментирам, търся вина изцяло и само в себе си. Супер много съм мотивиран и ще направя всичко възможно да я науча тая игра. Абе на кратко- голям съм инат.
      Един от големите ми поблеми за ненапредъка ми смятам че е липсата на HEM, но до няколко дена ще си го купя, само чакам парите ми да пристигнат в moneybookers.
      От два дена съм преустановил всякаква игра по cash масите, тъй като през последните ми сесий банката ми доста намаля а и направих един cash out от 35$, защото не ми стигнаха за HEM.
      В момента чета статий, разглеждам ръце, общо взето правя това, което съм правил до сега, но само дето не играя :f_biggrin:
      След като си купя HEM ще постна статистиките си в темата Покажи ми статистиките си и ще се надявам там някой да ми помогне като ги анализира и аз да разбера къде са ми грешките. Абе значи сигурно още 5-6 дена няма да играя :ayfkm.
    • inevitablee
      inevitablee
      Бронз
      Оп, интересно блогче! :coolface:
      Успех в качването на лимитите! :)
    • ArkanB
      ArkanB
      Бронз
      Вчера не се сдържах и направих две сесии, въпреки че си бях обещал да не играя докато не си купя HEM. И в двете смятам, че играх много добре добре. Четенето на статии и гледането на клипове през тези три дена, които не играх ми се отразиха доста добре.
      Във втората сесия на 2-3 пъти загубих доста пари, но това си беше чист бед бийт.
      В едната влязохме четирима (3ма бяхме по-диип) на флопа аз получих сет десятки, бордът беше супер сух, тримата преди мен влязоха ол ин, аз платих и помня само, че единия показа JJ и на ривъра му излезе още едно J :ayfkm. И така загубих пот от 18$ (за NL4 това са много пари) :f_cool: .
      Въпреки това смятам, че успях да запазя самообладание и да не правя някви глупости.
      Днес ше играя пак.
    • ArkanB
      ArkanB
      Бронз
      Много зле :facepalm: :facepalm: :facepalm:
    • eXeRv
      eXeRv
      Бронз
      Ти 1к $ да не направи на нл4 ? :) И аз ще следя с интерес блога ти ,то много блогове станаха де ,ама какво да се прави :f_cool: Всъщност new won ли са реалните печалби или шоудаун ,че нещо не ми се връзва
    • ArkanB
      ArkanB
      Бронз
      Еййй, радвам се, че някой го и прочел тва всичкото :D .
      Зелената линия колега, зелената. :f_biggrin:
    • ArkanB
      ArkanB
      Бронз
      Днес съм играл 8 часа :facepalm: . Сцепих се направо. По принцип играя на 6 маси, но последните два часа почнах на 8. Мозъка така ми се е изпържил, че не мога да заспя дори.

• ArkanB
      ArkanB
      Бронз
      http://
    • eXeRv
      eXeRv
      Бронз
      Е добре какво значи синята линия не ми е ясно ,щом гледаме само зелента . Не че съм такъв нууб ами просто не съм се информирал достатъчно и ще съм доволен ,ако разбера :)
    • ArkanB
      ArkanB
      Бронз
      Ейй някой знае ли как да ги поствам с по-малък размер тия графики? :facepalm:
    • ArkanB
      ArkanB
      Бронз
      Ами, не че и аз много го разбирам де. До колкото знам синята линия показва ръцете, с които сме стигнали до шоудаун. :f_biggrin:
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Синята линия показва резултатите от ръцете, при които сме стигнали до шоудаун, а червената - резултатите от ръцете без шодаун.
    • ArkanB
      ArkanB
      Бронз
      Благодаря ти за пояснението :f_biggrin:
    • ArkanB
      ArkanB
      Бронз
    • chokata
      chokata
      Бронз
      Синята линия показва резултатите от ръцете, при които сме стигнали до шоудаун, а червената - резултатите от ръцете без шодаун.

А при СНГ как е :facepalm:

600+400 SNG 18max Turbo-7$ Мноо ще ги бия
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      хахаха там показва колко е ригнат софта :D :D :D :D
    • TaurenBG
      TaurenBG
      Бронз
      Добре допъл , Аркане :) Историята ти е интересна. Желанието за развитие е най-важното в случая. Аз също имам мерак за ХЕМ2 , мисля да напарвя комбина с някого , но няма да е точно сега. Карам на триал версиите , които ми вършат идеална работа. А и май опвече ми допада ПТ4 , но още не работят с ПКР. Желая ти успех :)

ПС.: Надявам се няма да прозвучи като самореклама , идеята е да погледнеш и ти моя блог , който е Психо-блог..
    • ArkanB
      ArkanB
      Бронз
      Ах тиии, ах тиии! Значи и ти си бил тука :D . Радвам се че се намерихме тук.
      Абе да ти кажа орташката работа не е добра идея. По-добре изчакай, събери си парички и тогава си го купи. Ей сега почвам да ти чета блога :f_biggrin: Желая ти успех и на теб.
    • ArkanB
      ArkanB
      Бронз
      Ето една интересна ръка от снощи :D

PKR, $0.02/$0.04 No Limit Hold'em Cash, 5 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

MP: $4.59 (114.8 bb)
      CO: $2.79 (69.8 bb)
      BTN: $5.26 (131.5 bb)
      SB: $3.96 (99 bb)
      Hero (BB): $4 (100 bb)

Preflop: Hero is BB with K K
      MP folds, CO calls $0.04, BTN folds, SB raises to $0.16, Hero raises to $0.52, CO folds, SB calls $0.36

Flop: ($1.08) 3 9 J (2 players)
      SB checks, Hero bets $0.81, SB calls $0.81

Turn: ($2.70) 2 (2 players)
      SB checks, Hero checks

River: ($2.70) 4 (2 players)
      SB checks, Hero bets $1.80, SB raises to $2.63 and is all-in, Hero calls $0.83

Results:[spoiler] $7.96 pot ($0.79 rake)
      Final Board: 3 9 J 2 4
      SB showed K Q and lost (-$3.96 net)
      Hero showed K K and won $7.17 ($3.21 net)