По отношение на мерките за безопасност и потвърждаване на самоличността

• NuclearBlast27
      NuclearBlast27
      Начален
      Здравейте на целия екип на pokerstrategy!Ще си позволя няколко забележки по отношение изискванията ви за потвърждаване на самоличността, както и надявам се да ме разберете и да дадете коректни напътствия.Така, по отношение на мерките за безопастност и конкретно за потвърждаване на самоличността не се съгласявам с някои изисквания.Има какви ли не подходящи начини за доказване на самоличност, визирам конкретно това че изисквате "снимка заедно с докомента за самоличност близо до лицето", извинете ме за тона но това е малко смехотворно.Тъй като съм служил в гранична полиция ми са известни и по подходящи начини за доказване на самоличността.Не избързах да се съглася с посочените от Вас изисквания, тъй като не получих удоволетворително обеснение и отговор на въпросите ми които бех изпратил на e-mail: security@pokerstrategy.com
      В отговор на това получих имейл на руски език в които нищо конкретно не се казва.Наясно съм с езиците, по конкретно руски и англииски на високо ниво, но не разбирам и още един пропуск от ваша страна.Защо никой от вашият екип не си е направил труда да преведе споразомението за конфиденциалност на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, така че да го разбират всички и да са наясно какви условия приемат!?Допускам че може да греша но лично на мен ми направи впечетление едно нещо:Защо всички тези условия не са опоменати в ПОДРОБНОСТИ преди регистрирването за предодставяне на каквато и да е лична информация?
      Преди време когато изпратих имейла на който така и не получух отговор, за който помолих по възможност лично да ми изпратите - сега държа да го направите тук във форума, така че да бъде ясно на всички които се регистрират тук какви условия приемат и как се съхраняват предодставените данни за самоличност спрямо вашите изисквания, както и не на последно място т. н. споразумение за конфиденциалност!
      Надявам се да получа нужните отговори преди да си предотставя каквито и да е било лични данни!Благодаря предварително!
  • 8 отговора
    • frique
      frique
      Бронз
      Извинявай, но никой не те кара да пращаш каквото и да било. Покерстратеджи има своите изисквания за сигурност, щом не желаеш, просто не ги пращай. В крайна сметка хората ти дават нещо, в замяна на друго такова. Както всички знаем нищо не идва даром (за съжаление) :evil: Тук говорим за бонус, който в последствие би могъл да бъде един добър старт за покер кариерата ти. Така, че ти избираш- или изпълняваш изискванията, или вкарваш свои пари.Ти решаваш! :s_confused:
    • NuclearBlast27
      NuclearBlast27
      Начален
      frique аз помолих за отговор, който се надямам да получа от някой глобален модератор или човек отговарящ за тази секция!Твоето исказване в отговор на това което съм писал е малко повърхностно и несериозно.Ня желая да превръщам темата в дебат а просто искам да ми бъде разяснено това за което попитах.Тук не става въпрос за приемане или отказване на определени условия, а с цената на какъв риск се приемат тези споразумения които дори не са преведени на книжовен български.Според твоите разсъждения дай да си предодставяме личните данни навсякъде заради 50 долара в аванс.Никаде преди това не беше опоменато в следствие след като решиш теста успешно при какви условия получаваш този бонус!Нека това да е ясно!...Изведнъж получавам имейл в които се пише че трябва да се снимам с докомента си за самоличност - това е абсурдно!Бих изпратил подобно нещо единствено, когато някой ми декларира ясно становище по въпроса за съхранение на предодставената лична информация, както и защо се процедира така.Това е!Надявам се да получа отговор от орторизирано лице!
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей NuclearBlast27,

За съжаление мерките за сигурност на покер залите и техните партньори (в това число и ние) са малко по-различни от тези в гранична полиция.

Тъй като ние работим изцяло онлайн и нямаме контакт на живо с нашите потребители (за разлика от казината на живо, които предлагат покер), потвърждаването на самоличността е само по себе си предизвикателство. Ние бихме искали безуословно да вярваме на всички, но предишни опити за злоупотреба ни подтикнаха да предприемем мерки спрямо измами с лични документи.

Колкото до споразумението за конфиденциалност (също така и правилата и условията за ползване) - тези документи се запазват на езика, на който са били създадени заради изискване на правния ни отдел. В момента се водят преговори дали да бъдат преведени на всичките 18 езика, които поддържа PokerStrategy.com, но ще отнеме известно време, за да бъдат избегнати редица правни конфликти.

Разбираме, че се страхуваш за личните си документи, но мога да те уверя, че нашият отдел за сигурност ги използва само в рамките на кратката проверка на самоличността и след това документите биват изтривани.

За теб сега остава изборът дали ще ни се довериш, както са направили редица наши потребители и сега трупат покер банка с началния капитал от $50, който ние даваме на преминалите покер теста, или сам ще направиш депозит в наша партньорска покер зала.

Поздрави,
      Надя
    • princesatasss
      princesatasss
      Начален
      Здравейте и от мен!
      Бих искала да попитам,дали мога следващата седмица да пратя документите си или задължително трябва да го направя след получаване на и-мейла?Има ли някакви срокове,които трябва да спазя ,след като реших теста ,за документите или може да стане и след време?
    • ibordd
      ibordd
      Бронз
      Аз си ги пратих 2 седмици, след като реших теста, така че не се притеснявай.
    • Desperado730
      Desperado730
      Бронз
      Само ще кажа на полицайчето да не вярва на написаното от админа ако иска де то си е негова работа "как беше имало изискване с правния отдел да бъде на еди кой си език " половин час се смях на това ,давайте смело все така ни радвайте.Е поне един път може да си признаете че има още работа за вършене сайта иначе си го бива ,щото май вие сте в нарушение за това.Айде много успехи на сайта да бъде най добрия на Български ,за държавния служител пращай иначе няма да видиш 50 долара ,то и да ги пратиш пак може и да не ги видиж де на мен се опитаха незнам обаче кой покер стратеджи или залата която бях избрал но това няма значение ,пратиш ли си дейта та отстоявай си правата до дупка видиш ми се по различен полицай ако имаш проблеми пиши и ще ти кажа Аз как се спарвих айде успех на всички пичове и Адмички...
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ princesatasss,

Здравей,

Няма фиксиран период след преминаването на теста. Единственото условие е всички снимки да са ясни и данните да се четат.

@ Desperado730,

Дали правилата и условията са на английски или български, те важат и се прилагат безкомпромисно.

Поздрави,
      Деси
    • Desperado730
      Desperado730
      Бронз
      На това му казвам ЖЕЛЯЗНА ЛОГИКА браво ,това че се спазват ми стана пределно ясно и то от собствен опит повярвай ми .... но друга е темата сега а именно -ние се намираме в България ,сйта ви е преведен на Български и логично е да преведете и условията за подчертавам Вашите клиенти ,хората ,личностите и други там дето се подвизават тука всичко да е максимално лесно удобно и приятно за да Ви е висок рейтинга и да взимате добри парички ,всичко това е градивна критика и е с цел да станете по - добри ,няма нужда пак да почвате да ме заплашвате с БАН айде лека работа Дессито виждам че и по празниците работите ..