Проблем с парола и бонус код

• 24h
      24h
      Бронз
      Здравейте.Днес се регистрирах и минах теста с помощта на едно момче, което ме насочи тук, обаче възникнаха 2 проблема за сега.Единият е, че когато изтеглих залата и си направих акаунт, не ми приема паролата и се наложи да поискам друга ( с нея влязох, но сега вечерта като се прибирам и пробвам - пак ми дава, че паролата е грешна X( :evil: ). Вторият проблем се състои в следното - при регистрацията следвах стъпките и там на 2-ра мисля, че беше пишеше изрично да се напише в полето бонус кода PS150 (имаше и показано на картинка) - така и направих... Сега вечерта си тегля тази зала и за другият ми компютър и гледам, че за нея пеше, че бонус кодът е PSVIP ?( А сега де?? ;( ?( Момчето с, което поддържам връзка и може да ми даде информация сега не е пред ПЦ, а мен ме човърка и ми е нервно, ако можете да ми изясните тези 2 проблема :rolleyes:
  • 5 отговора
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей 24h,
      Относно първия ти въпрос - използвай формата за забравена парола на покер залата!
      Относно втория - в някои зали има повече от един бонус код, този за началния капитал е PS150!
      Поздрави,
      darkonebg
    • Collossus
      Collossus
      Бронз
      Да не би да си се регистрирал в bet365poker,защото го забелязах днес.След като и аз се регистрирах там с бонус код PS150,нямаше и 1 час и кода се промени на PSVIP.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравейте,

Имайте предвид, че имаме различни бонус кодове за различните бонуси. PSVIP най-често (кодът варира при различните зали) е код за тези бонуси, които изискват да депозираш лични средства, докато PS150 е необходим за началния капитал.

Тези бонуси не се променят много често, просто сте погледнали на друго място, така че спокойно, не би трябвало да има проблем с превода на началния капитал, ако всичко останало е наред.

Поздрави,

Надя
    • PreslavCSKA
      PreslavCSKA
      Бронз
      Извинявай, ама това е адски некоректно.

Там където те препраща линка след като издържиш теста пише:
      http://bg.pokerstrategy.com/cake-poker/download PSVIP, дпециално за Кейк става въпрос, а вие твърдите, че бонус-кода за бездепозитните $50 бил PS150

Имам 17 човека, който са издържали теста, вероятно пратили документи и там каквото са им искали, а се чудя защо не си взимат началния капитал....

Ако така ще си сътрудничим, не е ли по-добре да спираме още преди да сме почнали ?( ?( ?(

Така и така стана вапрос: Към кой да се обърна с молба да прегледа бонус кодовете въведени от препоръчаните от мен членове. Каква е процедурата (и има ли изобщо такава), кой я извършва, каква информация за препоръчаните от мен потребители трябва да му дам и ако бонус кода е объркан и е въведен PSVIP да бъде сменен. И изобщо - ако е въведен бонус код PSVIP има ли някакъв реален шанс потребителите да си получат това, за което са се регистрирали или да забравят за случая?

Извинявам се за дръзкия тон, но и аз останах меко казано "шокиран" от разкритието на модератора за разликата в бонус кодовете... :baby: :baby: :baby:
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей отново,

Ако си кликнал на Cake Poker след преминаването на теста, тогава страницата е ТАЗИ. В нея изрично е упоменато в Стъпка 5 (не в Експресната инсталация, а в тази Стъпка по стъпка), че бонус кодът е PS150.

Това указание за изтегляне е, ако вече си получил началния капитал и искаш сам да депозираш. Там още преди самото указание отново има линк към избора на платформа за началния капитал, в случай, че някой погрешка е отворил този линк: "Ако си отговорил правилно на нашите въпроси и очакваш да получиш начален капитал, избери си платформа от следващата страница: Избор на платформа за начален капитал".

Това би трябвало да е достатъчно, за да бъдат избегнати всякакви недоразумения.

Относно въпросът ти за препоръчаните от теб членове, предлагам ти да напишеш съобщение на отдела за обслужване на клиенти (на английски език). Те ще ти дадат повече информация.

Поздрави,

Надя