Начален капитал

• Ioli90
      Ioli90
      Бронз
      Здравейте,преди няколко дни преминах теста и и си избрах платформа за началния бонус първо нали пратих снимки до посочения имейл,но ми пратиха ответен отговор че снимките не са ми достатъчно ясни и сега си направих нови и да питам тия новите стават ли .
  • 14 отговора
    • Gamera52
      Gamera52
      Бронз
      Много безотговорно от вас така да си публикувате личните документи !!!
      Махнете ги възможно най бързо от там където сте ги качили , че всякакви злоупотреби могат да стават с тях и дори си нямата на идея колко бели може да си докарате с показване то им !
    • Ioli90
      Ioli90
      Бронз
      окс
    • Gamera52
      Gamera52
      Бронз
      Иначе гледай да не ти е размазана личната карта и не би трябвало да имаш проблеми :)
    • Ioli90
      Ioli90
      Бронз
      снимките на предната и задната страна на личната карта са супер ясни ама снимката която съм аз и личната карта не е мн ясно нали няма да е проблем
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ Ioli90,

Здравей,

Не знам до каква степен ти е размазана снимката, но ако не се чете личната карта - трябва и тази отново да снимаш, защото смятам, че няма да ти е приемат.

Поздрави,
      Деси
    • Ioli90
      Ioli90
      Бронз
      неска помощния екип работи ли че вече бая време чакам да ми пратят бонуса ????
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @Ioli90,

Здравей,

Българският отдел за клиенти работи днес. Скоро ще ти отговорят.

Поздрави,
      Деси
    • Ioli90
      Ioli90
      Бронз
      мога ли да се преместя от еверест покер някъде другаде,защото едно че е много мудна играта там и се получават мн малко стратеджи поинт.Да оточня че чакам бонуса си в еверест още не съм го получил та на въпроса мога ли да се преместя сега ?
    • MDavidova
      MDavidova
      Начален
      Здравейте,преди няколко дни преминах теста и и си избрах платформа за началния бонус ! Получих писмо от вас че трябва да си потвърдя е-майла вав Фул Тилт Покер.. Направих го вече 4 дена чакам да ми пристигнат парите и нз какво да правя. :) В писмата ми в пощата пише , че до два работни дни пристига началният Капитал :) Изчаках .. но нищо .. направила сам всичко необходимо ! Надявам се скоро Капитала да доиде и да започна с моята покер кариера . С Благодарност ,

Моника Давидова
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей Ioli90,

Моля да се свържеш с отдела за клиенти, във форума не предлагаме обслужване на сметки. Колегите ще погледнат сметката ти.

Привет MDavidova,

Отговор на въпроса си за забавянето ще намериш тук. Моля за още малко търпение. Колегите от днес са в офиса и правят всичко възможно да отговорят на всички, но тези дни ще е малко по-бавно, заради 4-те почивни дни.

Предварително благодаря!

Поздрави,
      Деси
    • MDavidova
      MDavidova
      Начален
      Добър ден , екип на Покерстратеджи. :) Извинявам се за настоятелството .. но чакам вече 1 седмица и 5 дена .. писах на отдел на клиенти . :) Оттам ми казаха , че до 48 часа бонуса ще дойде .. :) Чакам вече повече от 72 часа.. Искрено ви моля .. да ми дадете отговор.. Испратила сам ясни снимки отпред и отзад както пише в Е-майла и снимка до лицето ми.. :) Извинявам се , че всеки ден ви пиша .. но чакам бонуса вече близо от 2 седмици :) Моля ви искренно да ми помогнете.. :)

С Благодарност ,
      Моника Давидова :)
    • Negreanu1976
      Negreanu1976
      Бронз
      Zdraveite! I az ve4e o4akvam na4alnija kapital, no o6te ne sam go polu4il. Strannoto e 4e na e-mail-a ste mi pisali, 4e vi4ko e nared i sam polu4il 50 usd??? Pozdravi!
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от MDavidova
      Добър ден , екип на Покерстратеджи. :) Извинявам се за настоятелството .. но чакам вече 1 седмица и 5 дена .. писах на отдел на клиенти . :) Оттам ми казаха , че до 48 часа бонуса ще дойде .. :) Чакам вече повече от 72 часа.. Искрено ви моля .. да ми дадете отговор.. Испратила сам ясни снимки отпред и отзад както пише в Е-майла и снимка до лицето ми.. :) Извинявам се , че всеки ден ви пиша .. но чакам бонуса вече близо от 2 седмици :) Моля ви искренно да ми помогнете.. :)

С Благодарност ,
      Моника Давидова :)
      Здравей,

Моля те да използваш системата ни за съобщения в менюто Помощ, когато имаш подобни запитвания. Само колегите от отдела за сигурност имат достъп до твоята сметка и само те могат да ти помогнат.

Поздрави,
      Надя
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от Negreanu1976
      Zdraveite! I az ve4e o4akvam na4alnija kapital, no o6te ne sam go polu4il. Strannoto e 4e na e-mail-a ste mi pisali, 4e vi4ko e nared i sam polu4il 50 usd??? Pozdravi!
      Здравей,

Първо моля те погледни нашите Правила на форума и пиши на кирилица следващия път.

Колкото до твоето запитване, моля те да пишеш на отдела за осблужване на клиенти в менюто Помощ.

Поздрави,
      Надя