Бонус в Бетфред

• pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      1.искам да попитам преди два един авер реши теста и иска да започне при мен в бетфред регна се вписа си ника ама казва че не му дава тикче на "избор на покерзала" след като се регна в бетфред(но през покерзала и оттам към линка на бетфред) треа да избира между бет365 старса и еверест защо така?
      2. колко точки треа се направи за изчистване на бонуса и точки от сайта или стратеги точки в бетфред ако можете да ми кажете за там напрао колко треа да са
      3.ако съм фолдннал пре-флоп без да съм вложил нищо а другите направят голям пот начислява ли ми се рейк(според мен не ама си струва да питам)
  • 7 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей pokerspike,

1. Относно сметката на твоя приятел, моля да се свърже с отдела ни за клиенти. Форумът не предлага обслужване на клиенти, а и информация за сметката на друг потребител, не може да се предоставя на приятели.

2. Трябва да акумулираш 2000 Betfred точки, за да освободиш бонуса. Няма фиксиран период, но ако не играеш 14 дни, ще ти бъде отнет. В период от 150 дни трябва да имаш $50 генериран рейк на сайта или също ще загубиш бонуса.

3. Рейкът при тази зала се отчита въз онова на пари инвестирани от теб в пота или платнен блинд. Може да говориш със залата, защото аз ти давам тази информация като потребител. Този въпрос касае самата зала и тяхната собствена рейк система.

Поздрави,
      Деси
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      такива подробности като това че трябва да се направи 50$ рейк за 150 дни защо не ги изяснявате при регистрацията на сметката
      а при получаване на бонус от някой приятел за това че се е регистрарал от моя линк и ми даде некъв бонус бонуса треа ли да го избивам пак с некви точки и рейк или това че приятеля е направил точки за да получа бонуса покрива всичко
      а тва 50$ рейк тва значи за по лесно да знам колко съм напраил видях че моа си следя стратеджи точките и тъй кат се замисля за човек с време тва не е нищо аз за 1 седмица съм напраил около 7-8$ рейк а почти не съм играл а и неска смятам да поиграя и да кача едно ниво и тогаа лесно стаа
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ pokerspike,

Здравей,

По принцип е желателно да се свързваш със самата зала относно статуса на бонуса ти и критерия, защото те го следят, а не ние.

Когато през миналия месец си създавал сметката си, офертата от безплатните $50 е била налична и е пишело:

Изтегляне на $50: За да можеш да теглиш своите $50 и печалбите ти, трябва да събереш 2 000 Betfred Points (без ограничение във времето). Отбележи: За да не остане неизползван началният ти капитал от $50, Betfred ще вземе тези $50 обратно, ако след получаване на началния капитал... - не си играл с истински пари в продължение на 14 дни. - не си генерирал $50 рейк в рамките на 150 дни. Началният капитал може да бъде използван само за игра на покер в Betfred. Всичко ти е било подробно описано. В момента информацията я няма, защото този месец няма безплатни $50 в тази зала.

Относно бонуса от Покани приятел, няма нужда ти да изкарваш точки, за да го освобождаваш.

Поздрави,
      Деси
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      Първоначално публикувано от DessiP
      Здравей pokerspike,

2. Трябва да акумулираш 2000 Betfred точки, за да освободиш бонуса. Няма фиксиран период, но ако не играеш 14 дни, ще ти бъде отнет. В период от 150 дни трябва да имаш $50 генериран рейк на сайта или също ще загубиш бонуса.

Поздрави,
      Деси
      това за 14 дни за постоянно ли става въпрос или примерно играя си 2-3 месеца да кажем всеки ден избил съм всички бонуси възможо ли е да имам банка 300$ почвам сесия изпити простотии не играя 14 дни и да ми бъде отнето всичко или става въпрос само докато избивам бонусите
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ pokerspike,

Единствено $50 ще ти бъдат взети. За повече информация, моля да се свържеш с отдела на залата, защото те отговарят за критерия и следенето на статуса на бонуса ти, а и разполагат с най-точна и подробна информация.

Поздрави,
      Деси
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      е като съм избил бонуса защо ще ми бъдат взети немноа го разбера а и нали 50-те ги дават покерстатеджи а не бетфред че да питам техния съпорт
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ pokerspike,

Всяка зала има различни изисквания. Ние не следим генерирането на точки към бонуса, това е задължение на залата. Всяка зала има свои изисквания относно тегленето на пари от тяхната система. Ако си акумулирал 2000 точки в определения от залата период, нищо няма да ти бъде взето.

Поздрави,
      Деси