Въпрос относно CASH игрите

• Pokerkid94
      Pokerkid94
      Бронз
      Здравеите колеги , Въпроса ми е тъи като нямам ХМ няма как да гледам изиграните ми ръце през сесията , мога ли да ги смятам по тази схема - на 6 мах в лобито на Покерстарс пише изиграните ръце на масата през последния 4ас на едни е 80 на дрyги 120 средно да го смятам по 100 ръце на маса 6 мах за 1 4ас тъи като играя по 9 маси на сесия да си го смятам за 4ас съм изиграл 900 ръце ? А другия ми въпрос е по колко ръце трябва да играя на ден или месец ( знам 4е няма логика в въпроса ми е това е относително за всеки играч ) на съм от скоро в casha до сега съм играл СНГ и там например си давах за цел по 100 СНГ на ден същото е и тука искам да си дам цел но не мога , помогнете :)
  • 6 отговора
    • sundancekid3
      sundancekid3
      Бронз
      тъи като нямам ХМ няма как да гледам изиграните ми ръце през сесията

http://sourceforge.net/apps/mediawiki/fpdb/index.php?title=Main_Page

Пробвай с това . Безплатна е и е по- добре от колкото да рискуваш с кракнати версии на ХЕМ или ПТ. Като за без пари върши работа .
    • Pokerkid94
      Pokerkid94
      Бронз
      Благодаря ти много за програмата , страшно много ми помага
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей Pokerkid94,

Радвам се, че ти помага, ще е чудесно да споделиш впечатления след като я ползваш известно време.

@sundancekid3, благодаря ти за помощта! :f_thumbsup:

Поздрави,
      Александър
    • sundancekid3
      sundancekid3
      Бронз
      Няма проблем :) . По - принцип FPDB е доста популярна сред хората , които играят формати различни от холдем и омаха , заедно с PokerHands- друга безплатна и напълно легална програма .

@AlpinaBG ако прецениш може да направим една тема "Безплатни тракинг програми " (или нещо от сорта ) в раздела за софтуер , и да я сложите примерно във "важни ".
      Аз ще дам читав линк и за PokerHands и мога да помагам ако има някакви проблеми с инсталацията и настройките .

Програмите не са добри колкото ХЕМ или Покер Тракер , но мисля че ще са от полза на много начинаещи .
    • xpander88
      xpander88
      Бронз
      А бихте ли ми обясни ли как се работи с тая програм , че нещо не мога да се оправя
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей xpander88,

За съжаление в случая аз не мога да ти помогна, защото не съм я ползвал точно.

Надявам се някой да ти пише, като например sundancekid3.

@sundancekid3, благодаря ти за предложението - по принцип можеш да направиш тема и да напишеш нещо повече за програмата, защото със сигурност ще е полезна на много играчи, които за начало не могат да използват някоя от платените.

Поздрави,
      Александър