Здрасти!

• moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравейте всички!
      Аз съм Ицо, 26г. Никът ми в сайта не съответства на този по покер масите (да не стават заблуди).
      Няма и месец откакто реших да развия покер играта си. Преди това се занимавах с други работи. Но от близо месец, хобито ми е покера. Преди това знаех правилата и как да седна на някоя маса да ми приберат парите. :) От "fun money" се хвърлих на кеш масите, защото никой не играе сериозно с фън мъни и няма как да се научиш. Започнах с 20евро в търсене на себе си, стигнах до 5.60 и вече си мислех "май покера не е за мен.". Тогава попаднах на pokerstrategy и със СМС (и малко миксиране, за да не бия на очи, че чакам само добри карти) си върнах 20-те евро, че и 0.80 цента отгоре. Центовете направих на 4евро, които загубих вчера с поредица от бед бийтс, размишлявайки до днес, защо аджеба след 3тия бед бийт се стигна и до 6ти... Обикновено след дъжд - изгравя слънце. Кръговрата го има и при картите. :) Но с толкова малка банка - толкова. Важното е, че се уча бързо и не съм назад от цялата работа. При това с не един ценен урок.

Поздравления за добре направения сайт и добрите стратегии.

Успех на масите!
  • 2 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ moodkiller,

Здравей и добре дошъл сред нас!

Наистина банката ти е малка, а и в покера правило "след дъжд изгрява слънце", ами просто няма. Има добро управление на банката и възможно най-малко грешки, защото от покера се печели чрез грешките на опонентите, а не надеждата да имаме късмет след 3 дни дъждове. :)

Радвам се, че си ни намерил и вече си част от общността ни. Имам един съвет към теб, когато получиш бонуса, спазвай правилата за управлението на банката и ще имаш много слънчеви дни.

Поздрави,
      Деси
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Нямам предвид, че е правило в покера. Просто във всичко е така, дори и в живота. Със СМС ми се е случвало да ме бият държейки АК, АА, КК, QQ и спазвайки с точност позиции... време за рейз... олл-ин и т.н, но при следващият блъф от същият човек, всичко си идва на мястото. Това имах предвид. :) Не може винаги да му връзва при блъфовете, както не може и аз винаги да печеля с добрите ръце.

Това за печеленето от грешките на другите, вече го прочетох някъде из статиите или форума и съм съгласен. :)

Поздрави,
      Ицо