покер зала

• pokertodor
      pokertodor
      Начален
      добър ден аз съм нов и тъкмо се регистрирах прочетох статиите и минах теста, обаче като дам да си избера покер зала няма зали някой може ли да ми помогне да каже какво трябва да направя за да си избера зала.
  • 4 отговора
    • djinago
      djinago
      Бронз
      Здравей,
      Аз имам същия проблем :) бих могла да се възползвам от отговора.
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравейте,

За съжаление в момента не можете да получите безплатните пари за игра на покер, защото няма партньорска покер зала, която да предлага тази възможност за потребители от територията на България.

Ние се опитваме да осигурим възможно най-скоро такава покер зала, за да имате възможност да получите безплатните пари за игра на покер, но към момента не мога да ви кажа кога точно ще има такава.

Моля ви проверявайте редовно списъка със зали, в които може да получите безплатния пари за покер. Когато добавим нова зала ще можете да се възползвате от това предложение.

Поздрави,
      achko
    • djinago
      djinago
      Бронз
      А при положение че си направя депозит някъде после губя ли си възможноста да получа безплатните пари ???
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей djinago,

Зависи от покер залата, но за да можеш да ги получиш, трябва да си създадеш сметка в нея чрез посочената от achko страница.

Поздрави,
      Александър