коя зала да избера за точки

• Pokerkid94
      Pokerkid94
      Бронз
      Коя зала от партнюрските на pokerstrategy да озбера да се тракна за да си депозирам 10 долара да играя по половин час на ден с цел да поддържам статус сребро ,в коя от всичките ще мога да си изтегля парите по всяко време а не да трябва да ги правя нещо от сорта на 100$ за да мога чак да ги озтегля
  • 5 отговора
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей Pokerkid94,

В почти всички покер зали минимума за депозит и теглене е $/€10. Ще мога да те насоча по-добре ако ми кажеш какъв формат планираш да играеш?

Поздрави,
      achko
    • memphisa
      memphisa
      Бронз
      Не депозирай тогава :) никъде.... Сигурно си намислил нещо но , защо ти е да поддържаш статус сребро, нямаш ли по-големи очаквания и мечти да кажем. Играй , Развивай се и не мисли толкова много за печалбите, те идват с постоянството и усъвършенството. Това е мое мнение....
      Зала ПокерСтарс - препоръчвам аз но има ограничение и там :) 50$ мисля е минимума

Желая успех!

P.S. Не критикувам, давам мнение което може да ти е в полза
    • Pokerkid94
      Pokerkid94
      Бронз
      Играя си аз и не мисля за печалба изобщо от там , играя сериозно в старса и няма да сменя наи добрата зала в света,и когато съм си правил акаунт не сам знаел за стратегуто все още ,евереста ми беше този саит за правенее на точки до сега,търся някаде където да мога да депозирам 10 долара и да играя по половин час там на ден да поддържам сребро да посещавам тренеровките които съм прециниш че са ми важни,в старса минимум за теглене е 100 долара искам зала в която тези 10 долара да мога да си ги вартя на sng и след някои друг месец да си ги изтегля защото няма да играя сероозно там с цел печалба
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей Pokerkid94,

Можеш да играеш в Unibet. Минималният депозит с карта е €10 а минималната сума за теглене €15.

Можеш също така да се възползваш от нашия магазин за StrategyPoints.

Поздрави,
      achko
    • Pokerkid94
      Pokerkid94
      Бронз
      Thanks