=== Покани приятел Fast Two! ====

• AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ

1 StrategyPoint = 2 бързи долара

Тази зима можеш да получиш $2 допълнително за всеки поканен от теб приятел, който се е регистрирал през декември и е получил едва 1 StrategyPoint до 5-и януари, 2013.

Това означава, че дори да загубят своите безплатни пари за покер, почти веднага, ти все пак ще получиш възнаграждение за играта им.

Това е в допълнение на обичайните възнаграждения от Покани приятел, които могат да ти донесат до $500 за всеки играч.

Тази промоция е базирана на получените срещу игра с истински пари StrategyPoints, както и получените чрез абонаментите от Магазина за Точки пакети. Получените от промоциите за депозит или други промоционални StrategyPoints не се зачитат за тази промоция..

Научи повече за Покани приятел.
  • 4 отговора
    • pokertodor
      pokertodor
      Начален
      много хубава промоция но може ли поне да пуснете зала за хората, защото аз почнах да агитирам малко хора да започнат(преди да видя промоцията) ама как да им кажа регистрирайте се ама изчакайте 1-2 месеца докато се появи зала!
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей pokertodor,

Ние правим всичко възможно да осигурим зала, в която нашите потребители могат да получат безплатни покер пари. Надявам се това да стане съвсем скоро, но не мога да ти дам конкретен срок.

Поздрави,
      achko
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      Защо сте пуснали тази промоция като сте спряли да давате начален капитал на българи! Много тъпо.Тъкмо предлагах на 3-ма авери защото имам 45$ от покани приятели и искам да ги ползвам и викам ей тва ми е шанса дори нищо да не направят ще съберат се по 1 точка и пускам линка регистрира се единия и ми пише че за българи е забранено.
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей pokerspike,

Както съм написал в предишната ми публикация, ние се опитваме да осигурим зала, в която нашите потребители от България да могат да получат безплатните покер пари. Надяваме се това да стане съвсем скоро.

Поздрави,
      achko