Случка

• twinster
      twinster
      Бронз
      Та тая сутрин още не съм се разсънил и влизам в покерстарс,сядам и почвам да цъкам,запознах се с един пичага от Сърбия на 43 год. и играикаме си,и така стана че ми взе 10 К и ми пише преведох ти в касата 50 К,за това че ти взех 10 К ...
      хах,и доста си полафихме,пичага се оказа...ако ме питате що играя на виртуални пари,защото си чакам бонуса :D
  • 6 отговора
    • falkoneti
      falkoneti
      Бронз
      Първоначално публикувано от twinster
      Та тая сутрин още не съм се разсънил и влизам в покерстарс,сядам и почвам да цъкам,запознах се с един пичага от Сърбия на 43 год. и играикаме си,и така стана че ми взе 10 К и ми пише преведох ти в касата 50 К,за това че ти взех 10 К ...
      хах,и доста си полафихме,пичага се оказа...ако ме питате що играя на виртуални пари,защото си чакам бонуса :D
      От кога го чакаш този бонус бе човек?Питам защтото те гледам че от сума ти време си с начален статус.
    • achko
      achko
      Бронз
      Да ти се случи и с реални 50к дано :D
    • lilweezyy
      lilweezyy
      Бронз
      някой ще сподели ли как се прехвърлят виртуални пари в покерстарс:)
    • twinster
      twinster
      Бронз
      Първоначално публикувано от falkoneti
      Първоначално публикувано от twinster
      От кога го чакаш този бонус бе човек?Питам защтото те гледам че от сума ти време си с начален статус.
      Mи сигурно повече от месец мина от както реших теста и там другите шукарии....все още нямам никакво съобщение на e-mail,писах там на отдела.... :D

Не че случката е кои знае какво,просто ми хареса че просто еи така от добро сърце ми ги даде =)
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Като видях заглавието на темата и се сетих за подобна в друг форум, която гласеше:
      "Тази сутрин докато си вървях по улицата едно куче ми намигна. Какво означава това?" :f_eek: :f_o:
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      twinester брато провери си снимките какво качество ти са и им изпрати нови ако не са добро качество!