Избор на зала

• pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      пичове някой може ли да ми каже зала с хубав рейкбек 30-40% с добър трафик на НЛ5,10,20 и с добър фърст депозит бонус(ако има такъв) и с възможност да мога да се тракна към стратеджи
  • 13 отговора
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей pokerspike,

Подходяща зала за теб е 24hPoker. За тракната си сметка получаваш 30% твърд рейкбек, както и бонус за първият си депозит в размер на 200% до €1000. Има достатъчно трафик за избраните от теб лимити. Направи си сметка ТУК.

Поздрави,
      achko
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      30% рейкбек постоянни ли са за покерстратезите и имам ли рейкбек докато чистя бонуса
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей pokerspike,

Получаваш постоянен рейкбек от 30%, който не се намаля и докато чистиш бонуса за първи депозит.

Поздрави,
      achko
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      искам да попитам аз имам стара регистрация без депозит направих днес депозит получих бонус обаче ми показва статус бронз ще получа ли платина до няколко дена защото незнам дали като съм се регнал съм сложил код защото беше преди 2 години някъде и треа се понауча малко на 6макс защото съм свикнал на фулл ринг
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей pokerspike,

Ако сметката ти в 24hPoker е тракната към PokerStrategy.com ще получиш статус платина в покер залата до няколко дни. Ако не си сигурен дали сметката ти в 24hPoker е тракната може да ни пишеш на Помощ, за да проверим.

Поздрави,
      achko
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      преди съм печелил стратеджи точки така че трябва да е
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей отново,

Щом си получавал StrategyPoints значи всичко е наред! :)

Поздрави,
      achko
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      искам да попитам случайно да знаеш докато ми показва че съм бронз и направя примерно 100 точки рейкбека от ниво бронз ли ще ми го смята или от ниво платина като ми го дадат след 2-3 дена защото трябва да почна да гриндя яко щот сметнах че трябва да гриндя по приблизително 100 точки дневно за да мога за 60 дена (премахвам 10 дена от празници и липса за почивка за да няма глупости) и ако спазвам графика ще изгубя около 10 евро от разликата в рейкбека според статуса. а за малка банчица като моята(започнах с 34 на нл10) сега 45 и продължава с нл10 до 200 поне е много.
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей pokerspike,

Просто не обменяй точките си, докато не станеш статус Платина в залата и така няма да загубиш нищо от рейкбека си. :)

Повече можеш да научиш в следната тема: 24hPoker - Програма за лоялност (30% рейкбек)

Ако имаш други въпроси - не се колебай да ни пишеш. :f_thumbsup:

Поздрави,
      Александър
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      някой може ли да споделя към кого трябва да се обърна за да получа статуса платина защото вече получавам стратеджи точки, а статуса не е мръднал а искам да обменя точките, защото след няколко съка и кофти ден ми изгърмяха бушоните и почти занулих банката и 12-13 евро от рейкбек ще я освежат
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей pokerspike,

Понякога има проблем и това не се случва автоматично.

В такъв случай трябва да се свържеш с отдела за обслужване на клиенти на покер залата и да им кажеш, че тъй като сметката ти е създадена чрез PokerStrategy.com, статуса ти в залата трябва да е платина.

Можеш да им пишеш на следния имейл адрес: support@24hpoker.com

В случай че имаш проблеми с това, можеш да пишеш и на нас, като ни изпратиш съобщение чрез http://bg.pokerstrategy.com/home/support/

Важно: Не обменяй точките си, преди да си станал статус Платина. До колкото виждам, вече си на ясно с това, но все пак желая да те предупредя за всеки случай, защото инак ще получиш по-малко срещу тях.

Поздрави,
      Александър
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      да знам гледах ако ги обърна сега ще шолуча 5% ако изчакам утре може би 10 или 15% защото ще стана най-вероятно сребро при тях а ако изчакам платината 30% разликата е убиец
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Да - няма смисъл да ги обменяш сега.

След като получаваш StrategyPoints за играта си - сметката ти е тракната и трябва да си Платина.

Просто трябва да се свържеш с тях, за да бъде отстранен този проблем и да ги обмениш като 30% рейкбек :)

Със сигурност по-добре да изчакаш 2 дни например, за да получиш двойно.

Поздрави,
      Александър