Здравейте и от мен!

• AceNikolov
      AceNikolov
      Начален
      Здравейте, днес се регистрирах в вашия сайт, пробвах тест-а но неуспешно, а след като видях че искате документи за самоличност, се отказах, защо ли? Защото това са лични данни които немога да предоставя на всеки извинявам се за което, офертата ви е перфектна за 50$ като играчи за мен :) (с малка банка) , но немога да си дам данните? Ако ставаше без данни , да ! Но... :) Както и да е ще се представя, казвам се Илиан и съм на 21 години от Пловдив. Играя в ПокерСтарс, БетСейф, ФулТилт, Уни-бет :) Май са това х-аха :) Радвам се да съм част от това българско покер общество! Успех по масите и успех в днескашния БГ Фрийрол, в ПокерСтарс, някои да се похвали с Топ 3 ! Лека Вечер за сега!
  • 1 отговор
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Предлагам ти все пак да помислиш, преди да се откажеш да получиш началния капитал. Първо, имаш общо 5 опита за теста, а отговорите лесно се намират в нашие стратегически статии за статус "Начален" - сигурна съм, че ако ги прочетеш още веднъж ще преминеш теста без проблем.

Колкото до личните документи - във форума можеш сам да видиш колко от нашите потребители са ни се доверили и сега трупат значителни банки с началния капитал.

Нормално е да се страхуваш за личните си документи, но мога да те уверя, че те ще бъдат третирани напълно конфиденциално, няма да бъдат използвани за никакви други цели освен да потвърдят, че данните, които си регистрирал при нас, са коректни и че си над 18 години, и след проверката на самоличността биват изтривани.

Попитай ако искаш и другите членове за техния опит с проверката на самоличността на PokerStrategy.com - аз се съмнявам да намериш дори един човек, който е имал основания да се страхува.

Поздрави,
      Надя