Предложение

• twinster
      twinster
      Бронз
      Предлагам да направим една тема която да е "обща" а не за най-тъпите въпроси да пускаме теми,или пък може там да споделяме как е минал денят ни и такива общи неща,досега в които форуми съм бил е имало такава тема. =)
  • 3 отговора
    • DilyanDimitrov
      DilyanDimitrov
      Бронз
      "а не за най-тъпите въпроси да пускаме теми"
      Замисли се върху това :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей twinster,

Аз лично мисля, че ще стане много трудно да се следи само една тема, в която се обсъждат едновременно напр. готварски рецепти, покер софтуер, задръствания по улиците, покер бонуси и т.н.

Ние все пак имаме различни секции, за да може бързо и лесно да се намира необходмата информация, било с разглеждане на форума или нашата опция за Търсене.

Ако искаш да отвориш тема за как е минал денят на всички, можеш слпокойно да го направиш в секцията ни На лафче и минути за забава.

Поздрави,
      Надя
    • twinster
      twinster
      Бронз
      Първоначално публикувано от Nadia
      Здравей twinster,

Аз лично мисля, че ще стане много трудно да се следи само една тема, в която се обсъждат едновременно напр. готварски рецепти, покер софтуер, задръствания по улиците, покер бонуси и т.н.

Ние все пак имаме различни секции, за да може бързо и лесно да се намира необходмата информация, било с разглеждане на форума или нашата опция за Търсене.

Ако искаш да отвориш тема за как е минал денят на всички, можеш слпокойно да го направиш в секцията ни На лафче и минути за забава.

Поздрави,
      Надя
      :) ок