Да популизираме покера в България

• 14 отговора
    • GramatikovBG
      GramatikovBG
      Бронз
      Колкото и да харесвам покера - Малко неща ли има в България, на които не се обръща достатъчно/никакво внимание, че да мислим за покер?
    • twinster
      twinster
      Бронз
      ами не,но....
    • jokerasheva
      jokerasheva
      Бронз
      Първоначално публикувано от GramatikovBG
      Колкото и да харесвам покера - Малко неща ли има в България, на които не се обръща достатъчно/никакво внимание, че да мислим за покер?
      Наистина има много неща в България,на които не се обръща достатъчно(да не кажа никакво)внимание,но трябва да се замислим дали не е така,защото повечето хора мислят като теб-защо трябва да правя нещо за еди какво си след като никой не се интересува от това(в това число включвам и себе си-аз също съм използвал тази реплика неведнъж).Крайно време е да се осъзнаем и да разберем,че не случайно е измислена поговорката"ПОМОГНИ СИ САМ,ЗА ДА ТИ ПОМОГНЕ И ГОСПОД".
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравейте,

Доколкото знам, всеки може да направи група във Facebook, така че ако имате желание - давайте :)

Ние обаче имаме друго решение за Facebook - играта Strip PokerStrategy.com - чрез нея директно можете да поканите и своите приятели в PokerStrategy.com и да получите и бонус от програмата Покани приятел!

Поздрави,
      Надя
    • nqmammnenie
      nqmammnenie
      Бронз
      Имате ли тема за печалби например,където да си постваме кой какво печели и т.н?Мисля,че ще е интересно.
    • kukkiwonBG
      kukkiwonBG
      Бронз
      LOL
      Кой нормален човек ще дава отчет какви пари прави....
      Ще има да почакаш :f_p:
    • novkov
      novkov
      Бронз
      Като чета блоговете, доста хора споменават размера на банката, въпреки че аз лично предпочитам да работя в проценти, реално важното е колко BI-на ти е банката за съответния лимит, а не абсолютния й размер. Съгласен съм с kukki, че не е удачно да се споделят личните печалби на човек. А и в нета има достатъчно статистики на най-печелившите играчи, ако на някого му трябва парична мотивация, въпреки че надали точно покерът е спортът, в който да направиш грандиозна печалба "от раз" (то и при всеки спорт е така, трябват тренировки).

Поздрави,
      Владо
    • Drail
      Drail
      Бронз
      Аз от около месец лансирам идеята за предаване на тема Покер в шоуто, в което работя. Замислил съм да поканя един успешен играч и най-вероятно някой представител на някой от сайтовете за покер в България. Целта лично за мен не е толкова да се популяризира покера, колкото малко от малко да се разбулят митовете, че покера е комар и завършва с разбити семейства, продадени органи и заложени имоти...
    • LetchLord
      LetchLord
      Бронз
      Според мен нищо не пречи да си направим една тема, в която всеки да публикува успехите си (било то турнирни или доста успешни кеш сесии), по подобие например на тази тема от английската общност - One Million in a year! (2009/10) Tournament Winnings Inside. Аз бих я отворил ако успея да постигна нещо, което да си заслужава тези дни :)

@ nqmammnenie & другите - ако ударите нещо винаги може да стартирате една такава тема...
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Привет LetchLord,

Страхотна идея и смятам, че ще бъде доста мотивираща за всички. Можеш да започнеш темата, ако желаеш, ако не и аз мога да я започна. Не играя MTT обаче и ще представя само идеята на темата, така че се чувствай поканен да я започнеш.

Поздрави,
      Деси
    • LetchLord
      LetchLord
      Бронз
      Първоначално публикувано от DessiP
      Привет LetchLord,

Страхотна идея и смятам, че ще бъде доста мотивираща за всички. Можеш да започнеш темата, ако желаеш, ако не и аз мога да я започна. Не играя MTT обаче и ще представя само идеята на темата, така че се чувствай поканен да я започнеш.

Поздрави,
      Деси
      Деси, аз хубаво да я стартирам, но ми се искаше с някой успех да я започна, а такъв съм нямал скоро май :f_eek: Все пак ще пусна една тема, дано колегите се активизират :)
    • VladiD363
      VladiD363
      Бронз
      Първоначално публикувано от twinster
      Здравейте,отново съм аз с поредната тема,искам да предложа да направим ГРУПА в фейсбук или нещо такова,за да може да популизираме покера.

Давайте предложения :D
      Вече има група във facebook
      http://www.facebook.com/#!/pages/Pokerstars-Bulgaria/81446120559?ref=ts
    • twinster
      twinster
      Бронз
      нещо не бачка линка
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      При мен линкът работи, но групата е PokerStars Bulgaria - според мен twinster имаше предвид да направи група за PokerStrategy.com Bulgaria.

Ние вече имаме страница там, но е на английски език: http://www.facebook.com/home.php#!/pages/wwwpokerstrategycom/35991424832?ref=ts

Поздрави,
      Надя