Проблем

• kembala
      kembala
      Начален
      Здравейте ! Преминах теста за безплатните пари и когато дойде време да избера залата,в която да бъдат преведени не ми показва нито една зала.

Къде искаш да играеш с безплатните пари?

След като преминеш нашия покер тест, ти ще имаш възможността да получиш безплатни пари за игра на покер в популярна онлайн покер зала. Избери от изброените покер зали отдолу.

И отдолу е празно,няма показана зала.Извинявам се ако има нещо,което аз не съм разбрал с безплатните пари.
  • 1 отговор
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей kembala,

Добре дошъл във форума ни! Аз се казвам Ангел и съм модератор тук.

За съжаление в момента не можеш да получиш безплатните пари за игра на покер, защото няма партньорска покер зала, която да предлага тази възможност за потребители от територията на България.

Ние се опитваме да осигурим възможно най-скоро такава покер зала, за да имате възможност да получите безплатните пари за игра на покер, но към момента не мога да ви кажа кога точно ще има такава.

Моля те проверява редовно списъка със зали, в които може да получиш безплатните пари за покер. Когато добавим нова зала ще можеш да се възползваш от това предложение.

Надявам се да бъдеш активен във форума и те каня да се представиш на общността ни - ТУК.

Поздрави,
      achko