Имам едно важно въпросче

• dobo9105
      dobo9105
      Бронз
      Скоро получих 50$ бонус във FullTilt и мисля дали като избия бонуса(тоест да направя 1000FTP) и вече са примерно 750 $ :) ще изтегля 750 или само 50$. Ако е вторият вариант дали мога да си продължа със тях да си играя и пак да станат 750 $
      И още нещо според вас кой сайт е по-добър за cash games Fulltilt или Pokerstars.
  • 10 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ dobo9105,

Ако си освободил бонуса, всичките $750 са си твои. 50 не може да теглиш само докато все още генерираш необходимия брой точки за освобождаване.

Двата сайта са едни от най-големите в Интернет пространството. Зависи какво играеш, иначе няма голямо значение, има трафик за основните покер варианти и в двете зали, но би било добре да споделиш какво играеш, а и останалите членове ще могат да споделят своя опит от залите.

Поздрави,
      Деси
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      Първо поздравявам те за успеха приятелче а за въпроса в правилата пише че ти спират 50$ всичко нагоре си остава за теб или 700$ са си твой дори да не си го изчистим
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Ако имаш 750 какво ти пука за 50?
    • dobo9105
      dobo9105
      Бронз
      казах примерно 750 :) А и играя главно NL или PL holdem. Мерси Деси ()
    • BigFish2010
      BigFish2010
      Бронз
      Първоначално публикувано от kymupa
      Ако имаш 750 какво ти пука за 50?
      WTF?И към колега-първо избии бонуса и после мисли за тегленето.Не слагай рибата в тигана преди да си я хванал.Въпроса дали да е Stars или Tilt май конкретен отговор няма,или поне за ниските лимити.И в двата сайта има много риба на ниските лимити,но има и добри играчи.
    • dobo9105
      dobo9105
      Бронз
      Това което казват по-горе че можеш да теглиш ако си направил 150(примерно),дори без да си направил точките не е вярно нали?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Привет,

Можеш да теглиш сумата, която е над твоя бонус. Този въпрос съветвам да отнесеш и към покер залата, която може да ти обясни всичко и отговаря за твоята сметка и активни бонуси.

Поздрави,
      Деси
    • sulipro
      sulipro
      Бронз
      Аз искам да попитам как точно се избива бонуса,а за фул тилта и покерстарс нз,но мисля,че във фул тилт ти дава някъв си рейк....и аз не съм наясно ако може някой да обясни ше съм мн благодаре :f_cool:
    • jokerasheva
      jokerasheva
      Бронз
      Във Фул Тилт има 27% седмичен рейкбек(т.е. връщат ти 27% от сумата,която залата е прибрала от твоите залози),но пък ВИП системата на старс е по-добра(мое мнение)и там имаш право да обръщаш точките,които събираш с играта си в пари,докато точките от ФТ можеш да използваш само за участие в турнири и за пазаруване от магазина на залата.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Привет,

Благодаря на jokerasheva, за помощта!

sulipro,

Относно бонуса, не съм сигурна за коя зала говориш и за началния капитал ли става дума, ако е за безплатните $50, критерият е вписан в нашия PokerStars преглед и Full Tilt преглед.

Може също да се свържеш със самата зала и те да те посъветват след получаването на бонуса. Може също така ето тук да видиш критерият за всички депозитни бонуси.

Поздрави,
      Деси