poker kapital

• 6 отговора
    • ZOBDOG
      ZOBDOG
      Бронз
      Не се ядосвaй
    • chokata
      chokata
      Бронз
      Такива теми си мисля,че някои от форума си прави ташак като ги пуска едни такива опасни :D ,ама да е истина,че има толкова зле народ на по 18+ години :facepalm:
    • pokeraleksandyr
      pokeraleksandyr
      Начален
      Въпроси за безплатния начален капитал от $50. FAQ за начинаещи

За съжаление в момента няма достъпни предложения за безплатни покер пари за играчи на територията на България. Възможно най-скоро, след като имаме такива предложения за теб, ние ще ти изпратим съобщение с информация за тях. Това може да отнеме известно време. Извиняваме се за причинените неудобства.

da ve pi4 az si gi izmislqm
    • garsonieraRNMD
      garsonieraRNMD
      Бронз
      Бах се зарекъл да не пиша по чужди теми , ама и аз 80 дни чакам безплатния начален капитал...."скоро" , сигурно и мен ще ме изтриете както изтрихте поста на човека преди час...

На този етап не може да ви предложим начален капитал , но може да се възползваш от нашите промоции - Депозирай и вземи до 200% бонус депозит - виж секцията за промоции....
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей pokeraleksandyr,

Добре дошъл във форума ни! Аз се казвам Ангел и съм модератор тук.

Разбирам разочарованието ти, но се надявам съвсем скоро отново да има зала, в която да можеш да получиш безплатните пари за покер.

Ще те помоля да пишеш на кирилица, тъй като това е основна част от форумните ни принципи. Ако нямаш инсталиран кирилизатор, можеш да използваш следният онлайн - Цък.

Надявам се да бъдеш активен във форума и те каня да се представиш на общността ни - ТУК.

@garsonieraRNMD Нашите потребители можеха да получат безплатни покер пари до преди малко повече от седмица. Съжалявам, ако по една или друга причина ти не си успял да се възползваш от това предложение.

Поздрави,
      achko
    • garsonieraRNMD
      garsonieraRNMD
      Бронз
      Няма проблем , за мен по-важни са знанията които получавам от стратегическите статии и видеоматериалите , лично за мен стана по-добре че не получих начален капитал , който щях да профукам хазартно ( както вероятно правят 90% от получилите) , но начинаещ играч се чувства малко излъган след като все пак го е привлякла тази реклама , а не е получил капитал....Пак казвам знанията са в пъти по-полезни от началния капитал , но може да се пише някъде на видно място , че не е за играчи на територията на българия....
      Поздрави