Застои във банката

• adrianbg
      adrianbg
      Бронз
      Здравеите имам един въпрос играя покер от около 2 години!!!Със течение на времето усещам че задобрявам все повече и повече както на кеш масите така и на турнирите!!Даже със превес към кеш масите!!Вече не ми се налага да зареждам сметката си защото от нищо правя нещо !!!Проблема е че съм зациклил на едно ниво!!Да ви дам пример да кажем седнал съм със банка 50$ играя кеш но лимит 1/2 цента правя ги 70$за деня и след това пак падам надолу до 50!!пак се качвам и пак падам до 50$просто нещо недостига да почна да градя банката си!!гледам да играя разумно и играта върви добре но всичко става много бавно!!!Много ми е интересно как има такива които вадят по 100-200 долара на ден или играят със много голяма банка на много маси със голям риск или са някакви реикажии???
  • 1 отговор
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей adrianbg,

Единственото, което мога да те посъветвам е да подобряваш играта си непрекъснато и резултатите ще дойдат. Препоръчвам ти да се насочиш към един формат примерно кеш маси и да се развиваш там. За начало прегледай стратегическите ни материали за Стратегия на големия стак:

:spade: - стратегически статии (статиите ги има и във видео формат, така че просто избери кой метод на учене предпочиташ)

:heart: - тренировки на живо (а ето и как да посетиш тренировка на живо: цък)

:diamond: - видеоматериали (в момента са избрани само тези, които са за начинаещи и до NL10 вкл.)

:club: - анализ на ръце за СГС (а ето и как да публикуваш ръце: цък)

Ако имаш нужда от помощ, не се колебай да ни питаш в тази тема или си създай нова.

Поздрави,
      achko