Потвърждение ...

• Svetleto
      Svetleto
      Бронз
      Dear user,

Unfortunately, we are unable to process your security check as the
      information you provided is insufficient.

Please send us your photos again and be advised that you can only blank
      out your signature.

Best regards,

PokerStrategy.com

__________ Information from ESET Smart Security, version of virus signature database 5017 (20100411) __________

The message was checked by ESET Smart Security.

не,вече ще откача, пратих им сканирани копия от личната карта и те не се четат,, освен да я покажа лично, невиждам вече друг начин. :D :D
  • 7 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей,

Колегите ми от отдела за обслужване на клиенти ще ти пишат в понеделник. Те почиват през уикенда. Ще ги помоля да проверят случая и да видят дали наистина има проблем с документите, които изпращаш или не.

Поздрави,

Станислав
    • Delev90
      Delev90
      Бронз
      1
    • Svetleto
      Svetleto
      Бронз
      Unfortunately, we are unable to process your security check as the
      information you provided is insufficient.

Please send us your photos again and be advised that you can only blank
      out your signature.

Best regards,

PokerStrategy.com

__________ Information from ESET Smart Security, version of virus signature database 5017 (20100411) __________

The message was checked by ESET Smart Security.

в това става вапрос нещо за подписа ми ... аз заличих номера на личната карта, последните 4 цифри от ЕГН-то ии подписа ми... така де вие искате за потвърждение 3те имена и адреса, те са на личната карта,и дата ми на раждане,която също се вижда... бях чела в някоя тема,че няма проблем да залича някой от личните дани, с който някои може да злоупотреби... да не би това да е проблема ?!
    • falkoneti
      falkoneti
      Бронз
      Здравей Светле,преди можеше да изтриеш последните 4-ри цифри от ЕГН-то и номера на личната карта,но до колкото знам това го промениха и в момента можеш да изтриеш само подписа си.Явно заради това не ти приемат снимките.
    • pokawhizz
      pokawhizz
      Бронз
      "...be advised that you can only blank
      out your signature" - това ще рече, че можеш да заличиш САМО подписа си. Така че - пращай наново и не заличавай нищо. Още повече, че повечето зали които искат същото не признават никаква интервенция по файловете
    • Svetleto
      Svetleto
      Бронз
      Първоначално публикувано от falkoneti
      Здравей Светле,преди можеше да изтриеш последните 4-ри цифри от ЕГН-то и номера на личната карта,но до колкото знам това го промениха и в момента можеш да изтриеш само подписа си.Явно заради това не ти приемат снимките.

незнам имам чуството,че просто не искат да ми дадат тези 50$.
      от около месец вече, им пращам снимки с 3 телефона снимах, с апаратче снимах и винаги ги връщат, накрая реших да им прата сканирани и те пак ми ги върнаха + това не държа лична информация на компютъра и можете да се сетите сами,че съм ги изтрила снимките, което значи ново сканиране, нова снимка до лицето аз сигурно си направих повече снимки тоя 1 месец, колкото ще се снимам общо цялата година .. :D
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ Svetleto,

Колегите от отдела за сигурност са професионалисти, които имат ясни и стриктни изисквания за качеството на снимките. Сама се досещаш, че нямаме никакъв интерес да ти искаме снимките токова пъти, ако те са били достатъчно ясни и са съдържали всички необходими данни. Не е нито в твой, нито в наш интерес и се надявам следващия път всичко да е наред.

Може САМО подписа си да заличиш, това са последните изисквания от отдела за сигурност.

Поздрави,
      Деси