Капитал

• 4ove4eto
      4ove4eto
      Начален
      Здравейте! Аз току-що изкарах теста и имам право да избера покер стая. Чудя се къде мога да получа тези 50$? Може ли в Бодог или Кейк? И за кои сайтове важи капитала от 150$? Благодаря предварително!
  • 4 отговора
    • kotsebotse
      kotsebotse
      Бронз
      Началният капитал е $50, а не 150. В кои зали можеш да го получиш би трябвало да ти е написано след като си минал теста. В Кейк можеш.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей и добре дошъл!

Подробности за началния капитал и в кои зали можеш да го получиш ще намериш на тази страница: цък. Описани са всички услови за началния капитал.

Cake Poker:

Трябва да използваш началния си капитал от $50 в рамките на 4 седмици след получаването му в сметката ти в Cake Poker. Също така е небходимо да спечелиш 100 Frequent Player Points* (FPPs) през първите 6 месеца от датата на получаването на началния ти капитал, в противен случай ще го загубиш целия или това, което е останало от него.

Веднага щом спечелиш повече от 1 000 FPPs в Cake Poker, сумата от $50 е изцяло твоя.

* Frequent Player Points (FPPs) се печелят всеки път при вземане на рейк от ръка. Ще получиш 1 FPP за всеки $2 взет рейк с участие на твои карти. Например $0.80 в рейк ти дава 0.4 FPPs. Когато играеш ня турнири и SnG's, ще получаваш 3.5 FPPs fза всеки $1.

Веднага след получаването на твоите $50, можеш да започнеш да работиш за заработване на бонуса от $100.

Поздрави,
      Деси
    • xfar
      xfar
      Глобален
      А мене ми стана интересно тои като се регне през вас и получи 50$ в Кейк получава ли и 33% рейек?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Първоначално публикувано от xfar
      А мене ми стана интересно тои като се регне през вас и получи 50$ в Кейк получава ли и 33% рейек?
      Привет,

Чрез нас седмично се получават 33% рейкбек в Cake Poker. За подробности около рейкбека в залата, моля да се свързвате с техния отдел за клиенти.

Поздрави,
      Деси