Проблем

• mishy87
      mishy87
      Бронз
      Пратих сичко на супортра но така и така нямам отговор вече 2 ри ден. #564581 Hello 02.08.09 14:17
      Мисля че май ще чакам далго за този капитал ако някой може да ми помогне да каже какво да правя пратих личната си карта до security@pokerstrategy.com и няма резулктат с 50$ капитала в Мансион Покер
  • 17 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей и добре дошъл в нашата общност!

Ако си изпратил копие от личната си карта след поискване и си написал съобщение на отдела за обслужване на клиенти, не би трябвало да има проблем да получиш началния си капитал.

Имай предвид, че нашият отдел за обслужване на клиенти отговаря възможно най-бързо, но понякога поради повечето съобщения, отнема 2-3 работни дни, докато успеят да проверят копието, което си им изпратил и да ти отговорят.

Не забравяй, че заедно с личната си карта трябва да изпратиш и своя снимка, на която близо до лицето си държиш личната си карта. Ако не си го направил досега, препоръчвам ти сега да го направиш, за да не се налага да чакаш допълнително.

Ако до няколко дни не си получил отговор, кажи ни и ние ще се погрижим :)

Поздрави,

Надя
    • mishy87
      mishy87
      Бронз
      Надявам се поне утре капитала да е в мансион дал сам им сичко
    • NachU
      NachU
      Бронз
      Здравеите получих съобщение в пощата си , че съм получил 50 $ бонус в 888.com , но нямам пари в покер платформта ... ?( Бихте ли ми помогнали :) Благодаря предварително
    • NachU
      NachU
      Бронз
      Не трябваше да пиша тук маи :) оправи се проблема :P и вече имам бонус :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от NachU
      Не трябваше да пиша тук маи :) оправи се проблема :P и вече имам бонус :)
      NachU,

Добре дошъл в българската общност на PokerStrategy.com!

Не се притеснявай да пишеш във форума, когато имаш нужда от помощ - дори и темата да не е най-точната, няма проблем, все пак е първата ти публикация :)

Радвам се, че проблемът се е разрешил и си получил бонуса си.

Успех на масите!

Поздрави,

Надя
    • mishy87
      mishy87
      Бронз
      никакаф отговор нямам никаде 5 дена чакам нямам пари помогнете сички документи сам дал
    • mishy87
      mishy87
      Бронз
      вече нз някой ще може ли да помогне сичко съм дал нито получавам отговор нито нищо свързах се с отдела и те не ми отговарят това не моа го разбера пратих им сичко което искат а нямам още капитал ! ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей mishy87,

Съжалявам за неудобството.
      Виждам, че днес си изпратил писмо на отдела ни за връзка с клиенти. Получили сме документите и те възможно най-скоро ще ти отговорят кога ще си получиш бонуса.

Поздрави,
      Деси
    • mishy87
      mishy87
      Бронз
      но това е второто писмо което пращам към отдела от тука на сайта на парвото не получих отговор дори ......
    • mishy87
      mishy87
      Бронз
      Най сетне получих моя капитал :) ако има напредак ще направя блог :)
    • finchybg
      finchybg
      Бронз
      Честито, mishy87!
      Следвай стратегиите и ще видиш, че ще има напредък.

Късмет,
      Ники
    • hazarta23
      hazarta23
      Бронз
      Здравейте.След решаването на теста се регистрирах в Cakepoker като следвах стъпките както е показано на сайта и всичко беше наред.Създадох си акаунд с истински пари и изпратих сканирани документи за самоличност,каквото е условието за получаването на бонуса.Влизах в акаунда си в без никакъв проблем,дори играх няколко фрерола докато изчаквах бонуса ми да бъде преведен.Но след 2 дена се опитах да вляза да проверя дали е преведен бонусът ми и ми изписа error 212 и не ме пускаше да вляза.Писах на съпорта за този проблем и те ми отговориха че съм имал две рейкбек сметки в тая мрежа и е било недопустимо това.Въпроса ми е ако си затворя другата сметка която имам дали ще мога да ползвам бонусът от free 50 +100. Благодаря предварително
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @hazarta23,

Екипът на Pokerstrategy.com не може да ти помогне относно проблеми с мрежата на Cake за съжаление. Трябва да разговаряш със самата зала, а тук просто може да се надяваме, че някой друг е имал такъв проблем и го е решил и може би ще може да ти даде съвет какво да предприемеш, а ти пиши на самата зала още сега и настоявай за подробно обяснение и какво смятат да предприемат, за да решат проблема ти. Моля те да ни държиш в течение.

Относно въпроса ти за безплатните $50, моля да се свържеш с нашия отдел за клиенти и те ще те посъветват.

Поздрави,
      Деси
    • papazov1234
      papazov1234
      Бронз
      Разбрах от брат ми за бонуса тук .Нали няма да има проблем да играем от един компютър.Естествено сме с 2 различни регистрации.Нали трябва да вземем 2 бонуса
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @papazov1234,

Добре дошъл в общността на PokerStrategy.com!

При възникване на проблем, моля да се свържеш с отдела ни за обслужване на клиенти и да им обясниш ситуацията.

Поздрави,
      Деси
    • papazov1234
      papazov1234
      Бронз
      Имам непредвидено пътуване извън страната така че това с бонуса ще трябва да се отложи за в бъдеще
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от papazov1234
      Имам непредвидено пътуване извън страната така че това с бонуса ще трябва да се отложи за в бъдеще
      Ако все пак ти остават по няколко мунитки на ден, можеш да четеш статии или да гледаш видеоматериали (вече имаме всички за ниво Начален на български език).

Така със сигурност ще си напълно подготвен за големи печалби, когато получиш началния капитал.

Поздрави и до скоро,

Надя