внимаваите !!!!!!

• 6 отговора
    • Svetleto
      Svetleto
      Бронз
      какво имаш в предвид с това предопреждение изясни се!? и не отправяй толкова тежки думи без сериозни доводи..
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ fifcan,

Предполагаме, че ти е бил отказан начален капитал? Ако съм права, моля да отнесеш коментарите си към отдела за обслужване на клиенти, който би могъл да те посъветва, но имай предвид, че поради мерки за сигурност, не може да ти дадем информация за основанието на отказа. Ако причината за разочарованието ти е друга, моля да споделиш и ще се опитаме да ти помогнем.

Поздрави,
      Деси
    • Gamera52
      Gamera52
      Бронз
      Първоначално публикувано от fifcan
      хора внимаваите какво правите че управляващите саита са хора които не прощават грешки ,нямам думи просто пална смешка е сичко
      Здравей

Лично и на мен ми отказаха началния капитал , поради една или друга причина !
      Но това не ме отказа от Рokerstrategy и съм изключително доволен че не се отказах от този сайт и те уверявам , че тук има страхотни професионалисти и много полезна информация при това на Български , която струват много повече от 50-те долара начален капитал !

Успех :)
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      принципно съм съгласен че има проблем с огранизацията и проблеми тук таме(един авер си чака 50$ вече 1 седмица и първо треаше да доказва самоличност сеа треа доказва че не е получил 50$ в сметката си) но иначе има много полезна информация аз примерно с клиповете за СНГ + книгата на lee "final table" nelson за снг си подобрих много играта няма да споменавам книгата защото незнам дали е позволено
    • fifcan
      fifcan
      Начален
      хора моя проблем е че бях въвела друго сметка която не беше на мое име и зареди това тези хора отговарчщи за тези въпроси ми отказха превода ,попитах дали като си дам моя карта че ми пратят парите те ми отказха категорично ПАК,аз мисля че то не е основателна причина за отказ !!!
      КАЖЕТЕ КАКВО ДА ПРАВЯ ИМАЛИ НЯКАКВО АЛТЕРНАТИВНО РЕШЕНИЕ .
      Благодаря !!!
    • nvelev
      nvelev
      Бронз
      Здравей fifcan,

Алтернативното решение е било да следваш внимателно инструкциите и да не опитваш злоупотреба. След като вече ти е било отказано, връщане назад няма.

Ако все още желаеш да се възползваш от материалите в сайта, винаги можеш да направиш депзоит в някоя от партньорските ни зали.

Поздрави,
      Ники