Тихия от 198 до 135 нема чекам нова година

• rostinm
      rostinm
      Бронз
      Здраво тва нема да е блок а дневник за мене 4е пи6а за разни не6та. нема да е интересен нема смисал да се 4ете .

198 сам сеа кила требва да стана 135 от утре почвам
      пи6а тук 4е ако се усера и не стане нема да ми дреме.

пс. да неграмотен съм сори за тва но нема безгрешни хора
      2004 бех 109 2012края 198 пречат ми много вече всичко стана трудно
      работа ,личен живот ,здраве.
      Дано не се усера пак, дневника 6те бъде описание на пътя кам 135кг.
      24.12.2013г е целта
      програма за 14 15 16 плодове 4ай4ета 4истия
  • 91 отговора
    • sashk1N
      sashk1N
      Бронз
      мини на нисковъглехидратна диета ... без плодове, сладко, хляб и т.н. тия плодове няма да ти помогнат да отслабнеш. И естествено здраво ходене на пътеката или въртене на колело във фитнеса :) От личен опит 15кг за 2 месеца като ядях сладко, без което не мога, но само натурални шоколади... успех!!!
    • Thuler
      Thuler
      Бронз
      Не че искам да те обидя, ама това е покер форум бе пич :D Мястотото на темата ти не е ли във форуа zdrave ?

Иначе дано да постигнеш целта си :)
    • mimm4eto
      mimm4eto
      Бронз
      За сваляне на кила, най-добре действа режима. Спираш яденето след 18.00, като след 18.00 не приемаш никакви калории. До 18.00 може да ядеш каквото поискаш,но без да се "раздаваш" прекалено.Ако вкараш и малко кардио със сигурност ще свалиш много бързо.
    • meepwn
      meepwn
      Бронз
      +1 за sashkin, -1 za mimm4eto. Няма значение кога се приемат калориите.

However, multiple studies have found that feeding frequency and timing does not have an effect on metabolic performance
      (Wilhelmine et al 1998) (Dallosso et al 1982) ( Verboeket van de Venne and Westerterp 1998)
    • AleksandarStoykov
      AleksandarStoykov
      Бронз
      tihiqdonk ?:D Рости, ти ли си тва или се бъркам?
    • NauTinal
      NauTinal
      Бронз
      Л-Карнитин към пресите от мене!
    • rostinm
      rostinm
      Бронз
      Първоначално публикувано от AleksandarStoykov
      tihiqdonk ?:D Рости, ти ли си тва или се бъркам?
      Здраво Саше аз сам. Каде играеш сега в скаипа не си активен не6то
    • comodus14
      comodus14
      Бронз
      Ти македонец ли си , извинявай :)
    • independentBG
      independentBG
      Бронз
      Първоначално публикувано от meepwn

However, multiple studies have found that feeding frequency and timing does not have an effect on metabolic performance
      (Wilhelmine et al 1998) (Dallosso et al 1982) ( Verboeket van de Venne and Westerterp 1998)
      Хубаво е като цитираш да даваш източника. А и това казва че честотата на хранене и времето нямат ефект на метаболизма. А не че метаболизма работи еднакво през целият ден.
    • rostinm
      rostinm
      Бронз
      Първоначално публикувано от comodus14
      Ти македонец ли си , извинявай :)
      не
    • comodus14
      comodus14
      Бронз
      Успех и аз трябва да свалям, по - малко ама пак 30 кила са. Тъкмо ще пиша тука да се подкрепяме :)

бих ти препоръчал да не пиеш алкохол и да ядеш много малко сол, за да не задържаш вода . И наистина ли 200 килограма?
    • rostinm
      rostinm
      Бронз
      Така кратък разбор
      на 14ти
      5.45 кафе и ябълка
      9.45 сок
      13.00 кафе портокал
      16.00кафе ябълка
      20.00 два портокала
      за деня 4л вода
      през целия ден бех гладен и нервен вси4кия алкохол от апартамента го дадох на ба6тами .. (никога не даваите пове4е от един ка6он с пиа4ка на ба6та си дразни се от не6то и не иска да обесни при4ината с мотива 4е си тапак ако не вижда6 проблема )из4истих и храната
      отмених резервацията за нова година .
    • rostinm
      rostinm
      Бронз
      Успех и аз трябва да свалям, по - малко ама пак 30 кила са. Тъкмо ще пиша тука да се подкрепяме :)

бих ти препоръчал да не пиеш алкохол и да ядеш много малко сол, за да не задържаш вода . И наистина ли 200 килограма?
      благодаря за подкрепата не 198 сам
    • bozhurin
      bozhurin
      Бронз
      Първоначално публикувано от rostinm
      Така кратък разбор
      на 14ти
      5.45 кафе и ябълка
      9.45 сок
      13.00 кафе портокал
      16.00кафе ябълка
      20.00 два портокала
      за деня 4л вода
      през целия ден бех гладен и нервен вси4кия алкохол от апартамента го дадох на ба6тами .. (никога не даваите пове4е от един ка6он с пиа4ка на ба6та си дразни се от не6то и не иска да обесни при4ината с мотива 4е си тапак ако не вижда6 проблема )из4истих и храната
      отмених резервацията за нова година .
      С тази диета много няма да изкараш.За човек 200 килогрма свикнал да изяжда предполагам огромни количества храна ти ще се чувстваш хронично гладен и нещастен.Дори да успееш да издържищ 5-6 дена или дори месец след това ще се откажеш ,а твоя процес на отслабване трябва да трае доста по-дълго.По принцип мога да напиша доста неща за храненето и диетите ,но нама да го правя ,понеже едвла ли ще вземеш на сериозно.Затова ти препоръчвам да се консултираш с диетолог ,като най-добрия избор за момента е Енджи Касабие ,ако имаш възможност се срещни с нея.

Успех!
    • siamkata
      siamkata
      Бронз
      До никъде така. Това на 100% ти помага. Първо книгата прочети, направи си мерките, копирай таблицата с храни и дерзай.
      http://www.bg-zonata.com/
    • comodus14
      comodus14
      Бронз
      Тази диета е добра, но аз съм фен на разделното хранене, понеже ядеш всичко и колкот искаш, само просто тярбва да го комбинираш правилно. Казва се Сила за живот на двама доктори американци Даймънд (мъж и жена) Потърси я, аз бях много доволен.

Накратко
      До обяд ядеш само плодове и сокове -това е фазата в която организмът отделя и изчиства ненужните съставки

Обяд - Вече започваш същинският прием на храна, но никога след 8 след 8 ако си гладен, просто трябва да изчакаш времето за смилане на другата храна и да хапнеш салата или плод, но не твърда храна

Накратко програмата се основава върхо смилаемостта на различните храни от организма. Почваме от най-лесно като ги слагаме и по групи

Плодове 10 мин диня-40 мин банан
      Зеленчуци 2 часа
      Мляко и млечни 3 часа
      ядки и зърнени и бобови 3 часа
      Месо 4 часа

НЕПРАВИЛНО КОМБИНИРАНО ЯСТИЕ 8 ЧАСА

и ТАКА ОСНОВНО И ЗАДЪЛЖИТЕЛНО, ДО ОБЯД САМО ПЛОДОВЕ

Обяд може вече да си ядеш каквото ти се хапва, но трябва да ги комбинираш каквото ти се хапва, но винаги така

зеленчуци + млечни
      зеленчуци + месо
      зеленчуци+ зърнени и т.н

Т.е никога не трябва в едно ядене да ядеш примерно мялко и месо. картофи и месо, хляб и месо

Ez game, няма глад, няма нерви. Ядеш докато се заситиш. стомахът ти ще се свие и ще видиш, колко по малко храна ще ядеш. Отделно ще си зареден със енергия постоянно

И задължително 20 минути аеробика, за твоите килограми бързо ходене или качване по стълби или ергометър, защото с бягане с тия кила ще си скапеш ставите

Най-добре е последното ядене за деня да е месо или млечни понеже активността ти вече спада и няма нужда да приемаш въглехидрати вечер

Ето аз какво правех и свалих 10 килограма за 1 месец

Сутрин 2-3 ябълки, 2 портокала и два три банана

На обяд
      Зеле или домати икрастваици с някво оризче , фасул, абе постно около 3 часа (след като се е усвоило вече, пак плодове или) оше една порциййка ако съм гладен

6 часа фитнес като пиех и протеин на прах

8 часа след фитнеса салатка със пържолка , кщфтенца или нещо друго месно :coolface: , даже пийвах и по 50 грама уиски

Тва е цялта програма Ако след вечерята си гладен , ако ебила месо и си ял към 7 поне в 11 може да лапнеш друго, иначе по рано може само пак месо, за да не затормозяваме организма с храносмилане.

цялата тази енергия, която се пести от храносмилане, организмът използва за детоксикация и ускоряв метаболизма си и така, чистиш трупанота изолация с годините.

Аз поне 2-3 пъти съм се хранил така и резултатите са супер, сега след празниците почвам и аз.

И последно - може да си определиш един мръсен ден и внего да си ядеш цял ден квото ти се яде, пица, пиле с картофи и т.н, за да поддържа психиката ти стабилна прим неделя и от понеделник си караш пак така :)

Успех

@ Бозхурин, аз на тая не вяра нямам, ако етая красавицата , беше в карбовски един ден. Нейните диети са -ЕВ за банкрола :D
    • bozhurin
      bozhurin
      Бронз
      @ Бозхурин, аз на тая не вяра нямам, ако етая красавицата , беше в карбовски един ден. Нейните диети са -ЕВ за банкрола :D
      Нейните диети са индивидуално направени за всеки.Какво имам предвид.Преди да ти направи каквато и да е диета те пита какви са ти любимите храни и режим и начин на живот.След това съобразява диетата максимално с това ,като включва колкото е възможно повече от любимите ти храни.Обръща голямо внимание на хормона на щастието ,имам предвид прави ти така диетата ,че да не си гладен или неудовлетворен че не си ял еди си какво ,а ти се яде.ТОВА Е МНОГО ВАЖНО!Диетите и не са скъпи нещо от порядъка на 10 лева на ден ти е храната ,то за по-малко едва ли можеш да се храниш пълноценно.По принцип скъпото в диетат са и едни сокчета които са по 15 лева едното ,но те не са задължителни.
    • comodus14
      comodus14
      Бронз
      Aз за друга програма мога да я ползвам :D :facepalm: :coolface:
    • rostinm
      rostinm
      Бронз
      Vsiaka pat v kraia na godinata ima razli4ni klasacii konkursi i anketi za li4nost na godinata ....Poklon pred dvama geroi koito ve4e ne sa megdu nas.
      http://www.slavishow.com/%D0%B2-%D0%BF%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D1%82-%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D0%B5%D1%82%D1%8A%D1%80-%D1%82%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B2-%D0%B8-%D1%85%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%BE-%D1%81%D1%82%D0%B5%D1%84%D0%B0/