Поредният блог на един СЛАБАК !

• MartOoQ
      MartOoQ
      Бронз
      Предполагам че не съм толкова безизвестен в форума с моя 'идиотизъм',за които не ме познават и се интересуват ето го стария ми блог: My 1st challenge 20$-PC+Diablo 3 for 20 days
      Като за начало искам да благодаря на 'tnotmotnotgwcrf\,който е направил блог в който ще играе същия формат който ще играя и аз,макар и на далеч по-високи нива и с това ме мотивира да направи този блог и да взема да поразцъкам малко.
      PC-то ми е ужасно състояние и крашва редовно,така че не мога да играя на него никакъв друг формат освен ХУ и то на не повече от 1-2 маси(решил съм да го сменям,но незнам кога ще стане).Време почти нямам,тъй като записах 'Електроника в ТУ' и ми е малко натоварено още не съм свикнал с темпото.
      Така че няма да си поставям цели в блога,нито ще давам обещания за често обновяване.Може би се питате защо въoбще го правя?Еми... заради себе си.
      Мене някак си ме мотивира,пък и може да си гледам резутлатите в него.
      Нямам време да играя фрироли,също така не ми се отделят пари да играя покер на тва PC,така че ще направя 1 минимален депозит и ще започвам да играя.
      :facepalm: :facepalm: :facepalm:
  • 9 отговора
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей MartOoQ,

Сигурен съм, че блога ти ще те мотивира допълнително, за да успееш!

А и наистина е интересно, когато след време се върнеш и прочетеш какъв си бил, и какво си мислил. :)

Поздрави,
      achko
    • MartOoQ
      MartOoQ
      Бронз
      Направих депозит от 10.50$(7 бай ина) за 1.50$ и почвам,ще се пробвам да изрина набързо първите 2 лимита,тъй като съм ги минавал многократно и не вярвам да има спънки.
    • MartOoQ
      MartOoQ
      Бронз
      Поиграх достатъчно за днеска.
      Изиграни турнири:100
      Профит: +14.16$

Като кача още малко направо почвам 3.5$,няма закъде да ги бавя!
      :fuckyeah
    • AnimeWatch
      AnimeWatch
      модератор
      модератор
      турбо,хипер или нормални и в коя зала?
    • MartOoQ
      MartOoQ
      Бронз
      Хипер в покерстарс.
    • MartOoQ
      MartOoQ
      Бронз
      Направих 1 бърза сесия преди лягане,с общо взето никакъв резултат.
      Изиграни турнири:15
      Профит:+0.56$
    • globals123
      globals123
      Бронз
      Желая ти успех както в покера,така и в живота.Ще следя блогът ти с интерес,аз от днес също си поставям за цел от 0$ да изградя банка.Почвам да играя и като направя някаква банка ще си направя блог :)
      Просто в момента нямам възможност за депозит.:)
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей globals123,

Ще те помоля да се запознаеш с нашите форумни принципи и по-специално с този:

• Ние не позволяваме договаряне и молби за прехвърляне на пари през своите услуги - форум или съобщения

Можеш да изградиш своята банка с фрийрол турнири, като например ежедневните фрийрол турнири за $100 в EuroPoker, които са само за покер стратези.

@MartOoQ Не забравяй за БРМ все пак. :) Бързото изкачване на лимитите носи и своите рискове..

Поздрави,
      achko
    • MartOoQ
      MartOoQ
      Бронз
      Първоначално публикувано от achko
      Здравей globals123,

Ще те помоля да се запознаеш с нашите форумни принципи и по-специално с този:

• Ние не позволяваме договаряне и молби за прехвърляне на пари през своите услуги - форум или съобщения

Можеш да изградиш своята банка с фрийрол турнири, като например ежедневните фрийрол турнири за $100 в EuroPoker, които са само за покер стратези.

@MartOoQ Не забравяй за БРМ все пак. :) Бързото изкачване на лимитите носи и своите рискове..

Поздрави,
      achko
      Свалям са,дигам са правя го по цял ден !

Само пъpвите 2 нива ще ги качвам с по 10 бай ина,като при загуба на 5 ще се връщам на предходното,без това нямам много време за игра.

Днеска направих 1 къса сесиика:
      Изиграни турнира:
      20Профит: -1.20$