2 човека 1 комп

• 12 отговора
    • achko
      achko
      Бронз
      Проблем ще възникне ако играете на една и съща кеш маса или в един турнир , инак не би трябвало да е нарушение.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ pokerspike,

Залите имат много стриктни правила и няма да ви позволят да играете на една маса с едно IP. Единствено, ако играете MTT турнир, е възможно това.

Поздрави,
      Деси
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      А ако се играе Heads Up?
    • achko
      achko
      Бронз
      Първоначално публикувано от kymupa
      А ако се играе Heads Up?

Тогава защо ще плащате рейк? Вадете тестето и се мятайте :)
    • primeobj
      primeobj
      Бронз
      Първоначално публикувано от DessiP
      @ pokerspike,

Залите имат много стриктни правила и няма да ви позволят да играете на една маса с едно IP. Единствено, ако играете MTT турнир, е възможно това.

Поздрави,
      Деси

Деси, за МТТ наистина ли няма никакви ограничения в никоя от залите(мен ме интересува най-вече за Фул Тилт)? До сега не съм питал никого, а си мислех, че не е позволено и затова с моя съквартирант не сме сядали от едно ip в един и същи турнир, а е имало моменти когато искаме да участваме и двамата. В МТТ също е възможно да попаднем на една покер маса.
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Първоначално публикувано от achko
      А ако се играе Heads Up?

Ами по-бързо развитие на нещата. Игра на повече маси.
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Първоначално публикувано от achko
      А ако се играе Heads Up?

Ами по-бързо развитие на нещата. Игра на повече маси.
      Oсобено тук може много да си изпатите, тъй като предполагат, че е пране на пари и прочие.

@primeobj - Някои зали (Онгейм например) не позволяват игра на двама играчи от едно айпи. Във фтп няма проблеми обаче.
    • pokerboby
      pokerboby
      Бронз
      На МТТ няма да ви пуснат. Аз съм 12 клас сега и тая година не веднъж се е случвало да играя от училище. Имам един съученик, който също играе. Проблем има ,както вече понагоре споменаха, ако играеш на една кеш маса или на един СнГ, но и на МТТ няма да ти дадат да се регнете 2-мата, защото един път искахме да играем един фрирол и не ни позволи защото сме с едно IP.

П.С. говоря за FullTilt
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      значи принципно ако искаме обаче на различни СнГ или кеш маси можем да влезем а в един МТТ за бетфред некой знае ли как е
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Имате един единствен изход, попитайте залата дали е проблем да се играе от едно IP в един МТТ турнир. Зависи от много фактори, които се взимат предвид от системата за сигурност на залите, а и самият екип от специалисти може ръчно да блокира достъпа.

Всяка зала разполага със свои собствени правила и изисквания, които се променят. Понякога се случва да изиграете една-две игри, но след това може вече никога да не стане.

Имайте предвид, че дори да не сте от едно IP, приятелското подаряване на чипове НЕ е законно и има строги мерки, които се предприемат незабавно.

Поздрави,
      Деси
    • kriskovliza
      kriskovliza
      Злато
      На кеш маса в никакъв случей не опитвайте да играете.Или по-точно не играите комбина защото нещата могат да се объркат и да загубите банките си.Аз играх с един приятел комбина в Еверест.Играхме 3-4 вечери и ми пратиха предопредително писмо и ми казаха че могат да ми вземат цялата банка :) Имам предвид,че по-добре не пробвайте това защото не се знае дали в другите зали ще има предопреждения :)
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      на един познат с който играем (на живо) бяха му блокира неговата и на един друг банките щот играеха комбина на СнГ заедно и бяха доста добри бяха събрали по 500 евро за paradise poker става въпрос но пък съм играл няколко МТТ-та и не са ми правили проблем