Как да изградим банка от 0

• garsonieraRNMD
      garsonieraRNMD
      Бронз
      В средата на септември 2012 година случайно ( пре) открих Покер Стратежи
      Бях пуснал търсачка в гугъл "фрироли" и попаднах на сайта , оказа се имам регистрация от 04.2010 ( не си я спомням изобщо) , но се свързах с екипа и ми пратиха нова парола на мейла .....(Почти) веднага реших теста за начинаещи и зачаках 50$ начален капитал , който да изиграя хазартно в някоя партньорска зала ....БРМ за мен беше съкращение от Китайския БАН и изобщо не знаех за какво иде реч ....Или си удвоявах( удесеторявах ) банката или си фалирах веднага , но резултата беше един и същ 0 Facepalm Facepalm
      Стана прекрасно че вече нямаше безплатен капитал , който щях да профукам хазартно...Почнах да чета много , записвах фрироли и нещата лека полека потръгнаха .
      Продължих с видеоматериали , посещавах тренировки на живо , спамех форума ( и досега го правя , но няма безмислен спам , винаги може да откриете нещо интересно и полезно Facepalm Facepalm )
      За ден изкарах 10$ от фрироли в Еверест и веднага записах 5$ МТТ около 40 участника , който леко спечелих Facepalm Facepalm .
      Това си беше намигване на съдбата , но на 2-3 ден си бях все още с хазартните навици...
      Банката се качи на 60 и си помислих че съм хванал Господ за шлифера....Да ама не , следващия ден вече имах 25 и ядосвайки се от поредния сък( всъщност от слабата си игра) , натиснах бутона за регистрация на 20$ МТТ ......
      Тук съдбата се намеси и може би закъснях със секунда за късното записване , и не можах да се регна....
      Това ме накара да се замисля малко....Осъзнах че това си е откровен хазарт и ако искам нещо да постигна това не е начина...
      Започнах да играя само 1$ chip and chair турнири и бързо се върнах пак на 100
      Почнах да спазвам доста консервативен БРМ и играта ми доста се подобри ...Оказа се че играта е супер елементарна ( не искам да засегна никой , не се надувам , просто това е самата истина) и леко може да се експоатират рибките.
      За съжаление се налагаше да тегля винаги около половината си банка за текущи нужди , Купих си ХМ , пробвах как е в Старса ( определено по-високо ниво , не го препоръчвам на начинаещи)
      ....После отделих 2-3 седмици да преценя кой е най-подходящия за мен лимит и формат и така.....
      Досега съм изтеглил почти 400Е(307Е и 92$) , не съм влагал мои средства , не смятам и да влагам в бъдеще....Имам банка от над 200$ в различни зали .....
      Сега от понеделник мисля да почна по-сериозно да играя ( поне 3 сесии по 2 часа) , като ако ще се гради банка ще се играе 1 -6 мах турбо СНГ ( много риби) или НЛ 4 ( още повече риби) , Ако имам поне 100 парички банка ( във всеки сайт за мен е различна банка) ще миксирам с турбо МТТ ( 0.5-2) парички....Може и за депозит бонус да погледна с фиксиран рейкбек и бонус депозит!!!( нали ще съм про !) Не съм депозирал никъде ( освен в старса, но и там са прехвърлени от друга зала...) , винаги започвам да градя банка от фрироли( не ме е срам от това)

Най важно за един начинаещ играч е БРМ , ако имаш 5$ играеш на 0.1$ , ако имаш 50 на 0.5-1 и т.н . Четенето на статии , гледането на видеоматериали , дискусии , тренировки на живо , сует сесии, воденето на блог(дневник, където се следи развитието) са неразделна част от изграждането на банка...Избора на зала - може би едно от най-важните неща - Малки залички с възможно най-нисък рейк!!! Когато капитала е 5-10$ ,рейка и вариацията могат да го стопят за 0 време особено рейк 20%+..... За да сте БЕ в зала с рейк 20% трябва да сте поне 20% по - добри от опонентите , ако е така играйте в зала с 10% рейк или ако има такава с 0%( 1$ chip and chair Everest) . Така ще може да изграждате банка , а не да сте БЕ ( или малко назад) , чудейки се защо е така като влизате в 55-60% от турнирите в наградите на Double or nothing ( формата е случаен) и тъпчейки на едно място....Не гонете Обем , бонус депозит , това може да стане след като сте изградили приличен стил и банка......
      АКо имате вече някаква банка примерно 100$ пробвайте различни лимити и формата( в рамките на консервативен БРМ) , никога няма да разберете кой е най подходящия формат за вас без да направите поне 1000 ръце на него ...
      Никога не играйте насила , играйте за удоволствие , ако загубите удоволствие , спрете , бърза работа нямате , най-важното е да не фалирате , ако играете правилно резултатите рано или късно ще дойдат..

Ами това е и едно лирично отклонение за завършек....

Едно дете било освободено от Физическо като ученик , не се е събличало по шорти един вид...
      Като станало на 18(22)(25) чуло отнякъде че футболистите изкарват по 10к на месец с 2-3 часа на ден тренировки и 1 мач седмично и решило и то да се пробва....
      Колко % от такъв тип деца ще успеят да станат професионални футболисти според вас....
      Според мен 0.01% ......
      Едно друго дете се събличало по физическо като ученик , до 35-тата си година спорта му бил хоби ( докарвал си и по няколко средно месечни заплатки от хобито, не точно футбола ,а една доста по сложна игра) и на 43 години решило да се пробва дали може да стане (полу) професионален футболист - да си тренира по 2-3 часа на ден , да си взима 2к заплатка- не знаело правилата на играта , но те се оказали елементарни ( засега е около 0.5к ама защото го мързи и го глобяват за закъснения и отсъствия от тренировки но то е от 2 месеца в отбора) и да си топли резервната скамейка докато професионалните футболисти ( титулярите) си изкарват по 10к..., някои и по 100к ...Ще видим дали ще успее , малко му е трудно да тренира по 8-10 часа като про-тата , но пък с времето може и да се получи и да му вдигнат заплатката..., а може и да го освободят защото е негоден .....Колкото и да се задържи все ще му е от полза...
      Всякакви прилики с действителни лица и събития са случайни....

Поздрави и ако на 1 човек съм бил полезен ще съм удовлетворен

Старт банка 800$
      Банка-1,591$
      изиграни турнири-137[/quote]Ниво се смазва с % с обем се хранят залите

Тази публикация е била редактирана 8 път(и), последно от garsonieraRNMD: днес, 15:21.
  • 4 отговора
    • djbobbybb
      djbobbybb
      модератор
      модератор
      За да изградим банка от фрироли трябва да играем фрироли.
      За да изградим банка от турнири трябва да играем турнири.
      За да изградим банка от кеш трябва да играем кеш.

Стига си писал и умувал в тоя форум а седни да играеш.

Поздрави от едно "измислено" про изградило банка от фрироли.

Между другото що не участваш с това словоизлияние за есето :coolface:
    • garsonieraRNMD
      garsonieraRNMD
      Бронз
      Че аз да не съм го пуснал за друго ,как да взема статус злато с обем ли? :facepalm: :facepalm:
      мерси , сега ще поправя заглавието , а за игра има време ...
    • zaf82
      zaf82
      Бронз
      "Никога не играйте насила , играйте за удоволствие , ако загубите удоволствие , спрете , бърза работа нямате , най-важното е да не фалирате , ако играете правилно резултатите рано или късно ще дойдат.."
      garsonieraRNMD
      Е това е най-важното,аз го спазвам,започнах с фрироли миналия месец и сега съм с банка 32$.Успех по масите!!!
    • garsonieraRNMD
      garsonieraRNMD
      Бронз
      Радвам се че има някой на който му харесва , тук е малко като в ранния етап на МТТ трябва да си супер тайт , защото всеки загубен цент(чип) тежи много повече от всеки слечелен...
      Поздрави и Успех по масите