от 40 до 20 000

• Beast19
      Beast19
      Бронз
      Ще започна това предизвикателство, за да покажа на себе си, че мога да се справя.Принципно играя покер от 3 години, но повече на живо, но сега си направих операция на коляното и ще съм извън строя доста време и затова ще мога да се съсредоточа върху online покера.Не ползвам помощни средства.Започнах на 1,50 СнГ 18.И статистиките за 400 изиграни турнира са- 27,5% в парите.Назад съм 13 долара.Правя средно по 100 турнира на ден.Ще се опитвам да ъпдеитвам всеки ден. Това е засега.
  • 12 отговора
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      :nh Успех ти желая с блога и на масите =)
    • rokesantacruz
      rokesantacruz
      Бронз
      Пожелавам ти успех :) Иначе след операция на коляното поне ще имаш доста време за покер казвам ти го от личен опит :facepalm:
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей Beast19,

Успех с постигането на целта и от мен! :)

Поздрави,
      achko
    • Beast19
      Beast19
      Бронз
      Днес направих само 60 турнира, просто бях съсипан от прекалено многото ужасни ситуации, в които попаднах :) Равносметката е 33 долара засега. Надявам се до края на месеца да достигна до 200 с бонусите, които трябва да взема.
    • Beast19
      Beast19
      Бронз
      Не зная защо си губя времето с интернет покера.Няма повече да играя.Спирам с предизвикателството, по-добре да насоча енергията си в друга насока.Евала на тези, които изкарват пари.
    • ivancheneshkov
      ivancheneshkov
      Бронз
      Ако се отказваш толкоав бързо и в живота няма да стигнеш далеч! Пробвай от 7$ СНГ 18 ман направи над 5000 турнира и тогава ако не се получи напиши НЯМА ДА ИГРАЯ ПОВЕЧЕ!
    • Beast19
      Beast19
      Бронз
      Отказвам се от интернет покера, защото за себе си не виждам смисъл и нямам намерение да губя времето си в нещо такова.Много съм разочарован наистина, при мен просто не се получава.Имах една печалба от 1200 долара, в повечето случаи не ми издържат картите и не искам да слушам за вариация.Днес загубих 5 пъти КК vs.AJ.Като цяло - една седмица ми съдраха кожата,така че затова реших, свършвам с интенет покера.Не е болка за умиране.
    • Beast19
      Beast19
      Бронз
      Явно малко съм преекспонирал нещата.Вчера направих доста смешна сесия- играех няколко малки турнирчета и фрироли - поради слабото ниво на играчите се скапах от смях.Играех доста ръце и даже си ги коментирах и леко ми се върна настроението, въпреки че на един от турнирите за пореден път отпаднах с 80-20 в моя полза.Ще се опитам сега да се върна с много ниските турнири.
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Успех и ако не промениш психиката си, няма да се случат нещата за съжаление.

Трябва увереност, спокойствие, и правилна игра, друго не ти трябва на микротата.
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей Beast19,

Няма нужда да се впускаш в емоции и заради тях да се отказваш от онлайн покера :) Прибързаните решения никога не са правилните. Надявам се скоро да се похвалиш с големи успехи.

Поздрави
    • niksy79
      niksy79
      Бронз
      Аз моята голяма цел си я разделих на няколко по-малки междинни суми. Някак по-леко се преодоляват нещата така, иначе е доста демотивиращо да играеш на ниските нива и да гледаш как пъплиш с някакви мижави суми, а от целта те делят хиляди долари... Друго си е да виждаш как преодоляваш стъпало след стъпало, аз лично се чувствам по-уверен и мотивиран, когато виждам целта съвсем близо.

Успех, каквото и да решиш да правиш!
    • Beast19
      Beast19
      Бронз
      Като за начало мисля да си почина малко от покер.За нова година съм решил да отида в Прага и като се върна ще реша как да процедирам.Все пак финансите ми не зависят от покера и може би заради това не съм толкова стриктен.Интернет покера се различава доста от живия, където се чувствам по-добре.Ще прочета всички статии тук отново, въпреки че съм ги прочел, винаги ткривам нещо ново.И след новата година ще мисля как да продължа.Весели празници на всички!!!