zdraveite

• wsop9999
      wsop9999
      Бронз
      Здравейте и от мен :) .Казвам се Мирослав и сам на 28 години от Дупница,занимавам се с покер от 4 години!Първо искам да кажа,че съм много радостен от факта,че БГ покер обществото се развива добре и има такъв хубав сайт като PokerStrategy,които да спомага за това!Искам да споделя как се озовах тук и през какво сам преминал в покера...:) ).Когато почнах да играя покер за първи път,то беше с виртуални пари в сайта на Carbon покер,там за първи път се запонах с тази велика игра.Почнах да печеля много точки(почнах с 1000)и след около 2 седмици имах няколко милиона :) ),а знаех само основните правила...и си казах защо не пробвам с истински пари,като печеля така...и така и започнах!Депозирах първите си 50$ в Бетфаир покер,от където почна моята покер кариера(тогава не спазвах никакъв БМ,както се сещате :) )-почнах директно на 50НЛ(преди да депозирам прочетох някои книги и изгледах някои клипчета)поиграх около 3-4 седмици,като постоянно се качвах по лимитите и бях стигнал и играех на НЛ 500-без никакъв БМ(НЕ ПРАВЕТЕ ТОВА!)!Та така бакрола ми се покачи до 13.600$(нямах и все още нямам ХЕМ или Елефант,но не ми и трябва,тъй като играя 3-4 маси и мога да се концентрирам и имам наблюдение върху противниците)!След това изтеглих всичките 13600$ и най-общо казано ги изпих :) )),след като свършиха беше време отново за \"работа\" и отново седнах този път в ПКР с депозит от 100$,и там за около месец направих банка от 3500$ и точно заради неправилното управление на банката я изгубих точно за една нощ на 5/10 ХУ :) )),но това само ме мотивира да седна и този път да чета много и да разбера какво не правя както трябва...все пак изгубих!И така попаднах на правилото за БМ(което е най-важното в цялата игра),там бърках!След 2-3 месеца непрестанно четене,аз се върнах в Бетфаир покер и започнах да играя на NL10(беше ми много трудно,тъй като бях играл много по-високи лимити),но нямаше как,трябваше да играя ПРАВИЛНО!Сега играя в няколко сайта,различни лимити-от NL20-до NL200,зависи от много неща :) и мога да кажа,че съм печеливш играч!Много благодаря на екипа на Pokerstrategy за хубавите материали,които препрочитам и ме карат да осмисля някои мои грешки!
      P.S.За съжаление открих pokerstrategy доста късно и в повечето зали имам регистрирани сметки и няма как да печеля СП :( ((,ако някои има идея как може да стане това,моля пишете ми!Успех по масите и не се закачаите с мене :) ))))
      P.S.2.Feeling-a,da 4uvstva6 i da use6ta6 igrata(da pravi6 nestandartni otigravaniq,otvad ustanovenite normi,tova e koeto te pravi istinski igra4,no koeto malko igra4i pritejavat, tova e razlikata mejdu na4inae6tiq igra4 i profesionalista :) ))!
  • 3 отговора
    • kotsebotse
      kotsebotse
      Бронз
      Здравей, ако играеш още в Betfair, какъв ти е ника и какво играеш там?
      Успех.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей Мирослав и добре дошъл сред нас!

Виждам, че си изминал дълъг път докато осъзнаеш важността на управлението на банката, но важното е, че вече си успял и сега само трябва да работиш над играта си. За тракването, разгледай добре в кои зали нямаш сметка и се регистрирай, има много депозитни бонуси - виж тук.

Успех по масите!

Поздрави,
      Деси
    • jokerasheva
      jokerasheva
      Бронз
      Здравей,
      има и зали като Europoker,където дори да имаш сметка пак можеш да се тракнеш към покер стратеджи,чрез смяна на имейл адреса(можеш да запазиш всички останали данни по сметката си непроменени).
      Поздрави,
      Митко