СНГ и МТТ

• pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      мисля да се преорентирам от кеш към СНГ и МТТ можете ли да ми кажете кои зали са добри затова. Може да предложите и някоя интересна статия за четене и колко според вас е минималната банка за преминаване към СнГ и към МТТ.
      Мерси предварително
  • 2 отговора
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей pokerspike,

След като си със статус Сребро, то ти препоръчвам да прочетеш всички достъпни ти статии.

Все пак - дали не е по-добре да се насочиш към единия от двата формата. Макар и турнирна игра - има разлика и при положение, че сега започваш, по-добре избери само единия.

Зала - тук можеш да се насочиш към следните такива:
      PokerStars - най-голям избор от турнири и най-добър трафик на Sit & Go

EuroPoker - не мога да ти кажа какъв точно е трафика на Sit & Go в момента, но на ниските лимити ще намериш достатъчно такъв, както и турнири. Бонусът за първи депозит е чудесен и лесен за усвояване.

Някоя от мрежата на MTG (Microgaming):
      24hPoker
      Ladbrokes Poker
      Unibet

Поздрави,
      Александър
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      аз мисля да играя МТТ или СНГ (обаче на много маси виждал съм с по 990) в старса и в 24х не искам защото там играя кеш а и в старса не успях да си тракна сметката, защото съм имал едно време преди 3 години сигурно тракната сметка и няма начин да си тракна сегашната(истинска сметка) искам някъде където има трафик и доста турнири с гарантирани.
      иначе благодаря ще разгледам еуропокер и ладброкес и може и тилта да разгледам там може да изкочи нещо интересно