Този сайт използва бисквитки (cookies), за да подобри работата ти с браузъра. Продължавайки да използваш сайта ти приемаш подобни бисквитки. За повече информация и настройки, виж Политиката за бисквитките и Политиката за конфиденциалност. Затвори

Деси се отправя към нови предизвикателства

• pokerdess
      pokerdess
      Бронз
      Здравейте всички,

Тук е DessiP, а това е личната ми сметка. :)

Както виждате, аз съм член на PokerStartegy.com от много време (2008 година пише под потребителското ми име) и никак не ми беше лесно да взема това решение.

Днес българската покер общност е добре развита, а българите са много талантливи и успешни хора в покера, както и във всичко останало.

Драго ми е да видя всички ваши коментари и знам, че ще ми липсвате много. Обичам българската общност и ще се радвам да бъда част от нея като потребител. За съжаление се задават доста дълги часове тренировки (по-долу пише какви :s_cool: ...) идните месеци пред мен и няма да мога да бъда активна по покер масите.

Покерът винаги е бил моя страст, а създаването на българската общност беше невероятна възможност за мен да помогна на българското покер общество да се развива и да бъде успешно. За мен беше удоволствие да работя за вас!

За мен беше удоволствие да работя с чудесния екип от фрийлансъри , като и с Александър Найденов и Ангел Йорданов, много добър и задружен отбор, браво момчета!

Камене, помагал си ми много не един път и се радвам, че заедно постигнахме този успех. Заедно и с всички вас, покер треньорите, анализаторите, модераторите, всички вие! Благодаря ви, че ми бяхте подкрепа и работихте толкова усърдно! Гордея се, че бях част от екипа и много ще ми липсвате.

Сега се отправям към Тарифа, където ще се отдам изцяло на своето хоби. Очаквам ви там това лято! :)

Благодаря и на PokerStartegy.com, че ми помогна да се изградя като професионалист и да постигна редица успехи!

Успех по масите, както и във всички начинания извън тях, и да пишете!

Поздрави,
      Деси :heart:
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Успех и от мен в новото начинание!
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Още веднъж и тук - ще ни липсваш много в екипа и от все сърце ти желая успех в новите начинания! :f_thumbsup:

Огромни благодарности за... дори не мога да изброя колко много и различни неща !!!

Все пак редовно ще те "тормозя" по Skype, така че - до скоро. :D

Поздрави,
      Алекс
    • pokerdess
      pokerdess
      Бронз
      Първоначално публикувано от AlpinaBG
      Още веднъж и тук - ще ни липсваш много в екипа и от все сърце ти желая успех в новите начинания! :f_thumbsup:

Огромни благодарности за... дори не мога да изброя колко много и различни неща !!!

Все пак редовно ще те "тормозя" по Skype, така че - до скоро. :D

Поздрави,
      Алекс
      Очаквам да ме тормозиш по skype & FB, хаха! :coolface: Ще поддържаме връзка, иначе ще ми бъде твърде мъчно! :f_cry:
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей Деси,

И аз да се присъединя към мнението на Алекс - Много много благодарности за всичко, и непременно ще си пишем. :)

Знам, че с каквото и да се захванеш ще успееш!

Поздрави,
      achko
    • pokerdess
      pokerdess
      Бронз
      Хей Ачко! Много ти благодаря и същото важи за теб, ще си поддържаме контакт и ще се видим един ден, било то на българското или тукашно море/океан! :heart:
    • BattleHunter
      BattleHunter
      Бронз
      Всичко най-хубаво Деси, пожелавам ти главно здраве, защото знам, че няма как да не успееш с каквото и да се захванеш! :)
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Всичко най най, Деси :) Успех с новите "предизвикателства" :)
    • DannyJQ
      DannyJQ
      Бронз
      Успех, Деси :f_love:
    • Cayenne500
      Cayenne500
      Бронз
      Хей Деси,

Тъжно ми стана когато видях темата :f_cry:

Искам да ти благодаря за отношението и разбирането, с пожелание за успешно ново начинание, с много сбъднати мечти и слънчеви усмивки!

Поздрави!
    • shipochkin
      shipochkin
      Бронз
      Много успехи ти пожелавам..........и добър вятар за хобито.Ако случайно наминеш по южното Черноморие свиркай да покараме.Е вятър , като на Тарифа няма но пак става :)
    • chokata
      chokata
      Бронз
      Успех за напред!Cигyрен съм,че c каквото и да се захванеш ще успееш :fdrink
    • LetchLord
      LetchLord
      Бронз
      Успехи и от мен, Деси, с каквото и да се захващаш! Благодарности за всичко, което си направила за общността!

Поздрави,
      Сашо
    • pokerdess
      pokerdess
      Бронз
      Благодаря ви за хубавите думи! :heart:

Поздрав:
      (Хвърчило: 9 метра / височина: 24 метра / вятър над 20 възела)
    • neelton
      neelton
      Бронз
      Успех с новите начинания, Деси! Rock on! :s_cool:
    • DIMIKER
      DIMIKER
      Бронз
      Деси пожелавам ти успехи в следващите предизвикателства . За нас остава това изпълнение ...

• pokerdess
      pokerdess
      Бронз
      Първоначално публикувано от DIMIKER
      Деси пожелавам ти успехи в следващите предизвикателства . За нас остава това изпълнение ...

• ivancho09
      ivancho09
      Бронз
      успех Деси :s_thumbsup:
    • niki6a87
      niki6a87
      Бронз
      Добро изпълнение!На припева ви е силата :) С Джун може да запишете някоя хитачка :coolface:
    • pokerdess
      pokerdess
      Бронз
      Мерси! :)
    • 1
    • 2