Райфайзен Банк

• Malykzaek
      Malykzaek
      Бронз
      Някой може ли да ми каже дали използва дебитна карта на Райфайзен банк за игра в покер залите? Ако да ще ми дадете ли отзиви, защото не съм срещал такива. Изобщо мога ли да играя с карта от тази банка покер, защото някой банки са против работата с покер залите (ако ме разбирате) :f_cry:
  • 5 отговора
    • inevitablee
      inevitablee
      Бронз
      Аз имам такава и съм депозирал и теглил без проблем. ;)
    • Malykzaek
      Malykzaek
      Бронз
      Добре, а сега като разглеждах сайта им и видях 2 варианта:

1) дебитна
      2) разплащателна

и понеже за 1в път ще депозирам и ще си вадя карта общо взето кой от двата варианта ми трябва :D

Съжалявам за идиотските въпроси, но предпочитам да си ги задам преди да направя някоя глупост :facepalm:

Поздрави Атанас
    • inevitablee
      inevitablee
      Бронз
      Ами мисля, че моята си е просто дебитна, но не съм 100% сигурен, защото не ги разбирам много-много. :facepalm: :D
      Обаче гледай да си изкараш Visa Electron понеже мисля, че с нея няма да имаш проблеми с покер залите.
    • Malykzaek
      Malykzaek
      Бронз
      Имам и един последен въпрос (вярно станаха много,но знаете как е :D ).
      Картата ми в банката трябва да си е в лева, а когато депозирам долари залата ще си ги извлече по курса(по-висок де) нали ? :f_biggrin:

Благодаря за отговорите!

Поздрави Атанас
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей, Malykzaek,

Картата може да е във всякаква валута, но най-добре да е в лева, първо защото е възможно да има такси за сметки във валута и второ, защото при всички случаи ще се прави превалутиране - по-добре да внасяш и теглиш в лева, отколкото в долари или евро.

Картите са дебитни и се издават само на разплащателна сметка - дано това да ти е изяснило термините.

А както inevitablee каза преди мен - вземи виза електрон, с нея няма да имаш проблем.

Успех