Изгърмях в покерстарс с 50$

• dunhil983
      dunhil983
      Начален
      Здравейте Изгърмях в покерстарс с 50$ , до преди 1 час играх на 0,1-0,2 холдем нолимит отидох пих едно кафе , сега се прибирам опитвам се да вляза и изписва че сметката ми е блокирана да се свържда с покерстарс на имейл. Какво да правя това си са 50$ доста са за мен изкарах ги от фрийроли и кеш игра. Последно се тракнах към фул тилт покер не съм нарушил никаква тяхна точка или да съм правил измами.

Моля ви помогнете :ayfkm

Много кофти ми стана :facepalm:
  • 27 отговора
    • ribchinka
      ribchinka
      Бронз
      Писа ли им?
    • dunhil983
      dunhil983
      Начален
      Писах им , но това просто ми прецакаха целия покер съсипан съм 75лв ми отидоха на вятъра и безброй изиграните ръце , безсънните нощи подяволите ядосан и съсипан ;(
    • nsavov
      nsavov
      Бронз
      Пиши им, от покерстарс са разбрани хора, най-малкото ще разбереш къде си сгрешил (ако въобще е твоя вина).
      Според мен имаш повече от 1 регистрация във ФТ. Аз като депозирах в покерстарс ги бях помолил да затворят една от регистрациите ми за да мога да играя и не ми направиха никакъв проблем, но съм чувал от доста хора, че във Фул Тилт е по-различно.
    • lstoyanov00
      lstoyanov00
      Бронз
      Ами няма как на случаен принцип да ти блокират акаунта. Или си правил някакви магарии или нещо верификация ще ти искат. Но според мен преди да пишеш подобна тема трябва да изчакаш отговора им тъй като мисля че в него ще е решението на проблема ти... Не са толкова гладни от ПС...
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей, dunhil983,

Това за тракването и фултилт не го разбрах, но няма значение. Както вече nsavov и lstoyanov00 споменаха, най-добре е да изчакаш отговора и след това да си правиш изводи. Предполагам, че проблемът ще се реши в най-скоро време и в твоя полза, ако не си нарушавал правилата на залата.

Поздрави

Елена
    • spliw
      spliw
      Бронз
      Да , определено вината си е в теб , дори да не помни къде си сгрешил , аз преди като бях на 15-16 години , бях си направил 2 акаунта там , като не помня приЧината ,но ползвах само 1 .СпеЧeлих малко повее пари , и ми блокираха сметката , но за 2-3 дни имеили се оправиха нещата .та е пиши им.
    • dunhil983
      dunhil983
      Начален
      Благодаря ви много за отговорите. Също друго което се сетих че може да са ме изгърмяли е нереалното ип и навързаният целия блок към една кутия мисля че преди бяхме на едно ип сега в мрежовите настройки ми започва : 31.33.... а в спеедтест ми пише 94,156.... Дали е възможно това да е проблема , а има и други съседи които играят но си нямам никакво понятие.

A за тракването към фул тилт имаше промоция незнам дали още я има като си направиш акаунт или вече имаш такъв в фулт тилт и го свържеш с покерстарс получаваш 20$ кеш билет и се възползвах. Та имах към 12$ в покерстарс и от фулт тилт каквото изкарах над билета си пратих и дотам беше. ;(
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей dunhil983,

Възможно е това да е причината, но ако всичко е наред със сметката ти няма причина да се притесняваш. Вероятно ще се наложи да преминеш процедура по проверка на самоличността и след това ще отворят сметката ти.

Поздрави,
      achko
    • dunhil983
      dunhil983
      Начален
      Какво представлява тази процедура ?

А на имеила им писах само : Здравейте , мога ли да знам защо сметката в покерстарс ми е затворена ?

Да им пиша ли по-подробен въпрос.
    • Lordman14
      Lordman14
      Бронз
      Задължително им пиши и им обясни казуса?
      Ще ти съдействат по -най добрия начин!
    • lstoyanov00
      lstoyanov00
      Бронз
      Ами има възможност да те накарат да им пратиш копие от някакъв документ за самоличност + някакво писмо за да сверят адреса. Не е зле да се подготвиш и да си ги имаш дори и да не ти ги искат сега вероятно за в бъдеще ще се наложи да се верифицираш някъде и ще спестиш време. Съмнявам се да е заради ИП-то, освен ако не сте играли на една маса с твоите хора.
    • dunhil983
      dunhil983
      Начален
      Лична карта става ли ? А писма не съм получавал много оттдавна и се съмнявам да имам някой останали. А относно съседите знам че поне 3 човека от блока играят но не им знам потребителските имена. Обикновенно сме здравей , здрасти и това е между нас.
    • dunhil983
      dunhil983
      Начален
      Здравейте,

Благодарим Ви за имейла.

Тъй като ние от отдел Поддръжка не разполагаме с информация за състоянието на сметката Ви, препратих имейла Ви към нашия отдел Верификации. Те ще разгледат запитването Ви и ще се свържат с Вас възможно най-скоро.

Благодарим Ви за търпението.

С уважение,

Радостина
      Отдел Поддръжка към PokerStars

Получих отговора им , моля се на бог всичко да си дойде на мястото. :nh
    • chefo89tmt
      chefo89tmt
      Бронз
      Спокойно,ще се оправиш.Аз два бана преживях ,единият беше преди седмица дори,та ти ли няма да го преживееш,където не си направил нищо нередно.Просто виж какво ще ти кажат и грешки стават понякога ,но най-вероятно ще е заради ИПто наистина.Трябва да им обясниш ситуацията най-вероятно и да потвърдиш самоличността си задължително.Те ще ти кажат какво е нужно.Не се бой :)
    • dunhil983
      dunhil983
      Начален
      Благодаря ви много за поткрепата но все още не са ми пратили друго писмо.
    • dunhil983
      dunhil983
      Начален
      Здравейте, Славей,

По време на рутинна проверка установихме, че имате близка връзка със следните играчи:

1,xpress548
      2,sexy_girl766
      3,big-kent133
      4,bad_girl528
      5,mclaren454
      6,HuKoTuH121
      7,jack-dani711
      8,kenthd484
      9,JIM_BEAM_932
      10,four_roses9
      11,winston968
      12,dunhil983
      13,big_tiger220
      14,jonny_b737

Моля, забележете, че както е упоменато в нашите Правила и Условия, PokerStars разрешава само по една сметка на играч.

Необходимо е да обърнете внимание на следното:

1) Моля, да ни предоставите ясно обяснение за естеството на Вашата връзка с гореспоменатите играчи

2) Моля, да ни предоставите следните документи при Ваша първа възможност, за да потвърдите сметката си:

- Копие на лицева и обратна страна на Ваш официален документ за самоличност със снимка (шофьорска книжка, паспорт или лична карта)

Моля, сканирайте изисканите документи или им направете ясна снимка с фотоапарат, след което ги изпратете по имейл до: 'verification@pokerstars.com'

Също така, можете да ги изпратите чрез факс на следните номера:

До: PokerStars Verifications Department
      User ID: ***Моля, напишете Потребителското си име на всяка страница, която изпращате по факс***
      Факс: 00 800 765 37782 - безплатен за Великобритания, Италия и Фанция
      1 800 631 9050 - безплатен за Канада
      +44 1624 630899 - за всички останали държави

В настоящия момент решихме да затворим Вашата сметка, докато достигнем до задоволително решение на случая.

Оценяваме високо Вашето сътрудничество.

С уважение,

Celine
      Отдел Верификации към PokerStars

Какво по дяволите става ? С една дума ме обвиняват че съм играл с 14 акаунта. :facepalm:
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей, dunhil983,

Не те обвиняват. Трябва да им изпратиш обяснение за тези играчи, защото, както е написано, са установили някаква връзка между теб и тях, както и копие на документ със снимка по имейл или факс.

Ако не си нарушил правилата, няма от какво да се притесняваш, но ще трябва да изпълниш двете точки, които са посочили.

Надявам се скоро да се похвалиш, че са ти отворили сметката.

Поздрави

Елена
    • dunhil983
      dunhil983
      Начален
      А и отгоре на това и моя акаунт е включен в списъка , подяволите или някой от съседските ****** си е направил много регистрации и е изгърмял и мен са вкючили в това число но не разбирам каква " имате близка връзка със следните играчи " незнаех за нито един от изброените акаунти до сега. Дано накрая всичките проблеми завършат с хубав край.

РЕ: Заемам се веднага с документите но незнам какви обяснения да им дам като незнам нищо свързано с тия акаунти ?
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей dunhil983,

Просто им обясни ситуацията с IP адресите и това е. Ако не си играл на една маса с останалите играчи в списъка, вероятно всичко ще е наред.

Поздрави,
      achko
    • 1
    • 2