С какъв софтуер да поствам ръце?

• 8 отговора
    • DeanD
      DeanD
      Black
      Здравей chefo89tmt,

PokerStrategy.com SideKick можеш да използваш в bet365 (iPoker) и PokerStars.

За всяка зала, различна от тези две PokerStrategy.com ти предлага собствения си Конвертор за покер ръце

други конвертори:

Как става маркирането на ръце и копирането им?
      HM1 1) Отваряш прозореца с историята на ръце на HM1;

2) От падащото меню си избираш коя ръка искаш да маркираш (синя стрелка);
      3) Горе в ляво на прозореца маркираш малкото поленце (жълта стрелка) и вече ръката ти е готова за анализ след сесията =)

Маркираните ръце могат да се преглеждат от HM1, като избереш Only Show Marked Hands.

HM2
      Дясно копче върху избраната от теб ръка - copy to clipboard

Поздрави,
      Деан :coolface:
    • chefo89tmt
      chefo89tmt
      Бронз
      Забравих да кажа ,че нямам ХМ.След като ми предлагаш такъв голям избор ,сега не мога да избера :) .Нещо подобно на сайд кик има ли ?В смисъл да запазва историята на ръцете независимо на колко маси играеш.Да мога да си направя преглед на ръцете и някои от тях да ги постна тук във форума за анализ.Нещо не мога да се оправя с тези конвертори,а и 2 от линковете не работят правилно.Не мога да се оправя с този софтуер.Някой може ли да ми помогне как да работя с някой от предложените ,моля.
    • DeanD
      DeanD
      Black
      Здравей chefo89tmt,

За съжаление не можем да ти предложим друга безплатна програма, освен Sidekick.

Ако обаче си решил да се занимаваш сериозно с покер, ще ти е нужна тракинг програма, каквато е Hold'em Manager 2. В момента има ексклузивно предложение на PokerTracker 4, което можеш да разгледаш по-подробно - в тази новина.

Ако решиш да използваш някои от тези програми и имаш колебания относно избора си, не се колебай да пишеш в тази или в друга тема въпросите си.

Поздрави,
    • chefo89tmt
      chefo89tmt
      Бронз
      Извинявай ,но не те разбрах .Ти ми предложи няколко опции.
      Просто не мога да разбера как се работи с тях.С тях не мога да поствам теми за анализ тук така ли ?
    • DeanD
      DeanD
      Black
      Здравей,

Правилно си разбрал, предложих ти две опции за ползване на програми, с помощта на които освен всичко останало, ще можеш да постваш ръце за анализ.

Поздрави,
    • chefo89tmt
      chefo89tmt
      Бронз
      Много жалко.Бях се надъхал да започна да поствам ръце за анализ.ХМ2 го изпробвах ,но имах доста проблерми с него освен,че ми идва малко тежък за компютъра ,ми изтече и безплатния период и нямам в момента възможност да го закупя.А случайно да знаете друг форум ,където при моята ситуация,бих могъл да качвам ръце за анализ?
    • DeanD
      DeanD
      Black
      Аз също не останах прекалено доволен от ХМ2 и за това ползвам отново ХМ1. Както вече ти казах, другия вариант е ПТ4.
      Не мога да коментирам другите форуми, тъй като не съм наясно с какво разполагат.

Поздрави,
      Деан
    • nsavov
      nsavov
      Сребро
      Малко офтопик, но ми стана интересно. Ако съм си купил ХМ2, мога ли да ползвам ХМ1 без да съм я купил? Каква е разликата, освен може би, че ХМ1 не натоварва толкова компютъра?