Нужда от помощ

• Malykzaek
      Malykzaek
      Бронз
      Здравейте приятели!

Първо на първо за много години и пожелания за здраве и благополучие.
      Сега на темата.
      Тази вечер както си празнувах и си ръчкаш нещо в телефона, реших да го рестартирам , защото това е единствения начин да спра приложенията и след като го изключих и задържах копчето за да го включа телефонът просто не искаше да се включи.
      Помислих си: Може би съм пиян прекалено и не знам какво върша и реших да оставя проблема за по-късно, но уви. Стана ми скучно прибрах се и реших да видя какво в действителност става?
      Проблемът си е на лице!
      Телефонът просто не се включва :fuuu:
      А съм го купил преди 2 месеца нямал съм проблеми, но сега ей така от нищото не тръгва :fuuu:
      Знам, че темата ми няма нищо общо с покера но съм отчаян и не знам какво да правя :facepalm: а никъде другаде няма да ми бъде обърнато внимание!
      Пробвах с гуугъл, но не открих нищо. Моделът е HTC Legend.
      Моля ви ако някой има идея как да процедирам да ми каже, не искам да харча излишно за ремонти и т.н. за проблем родил се от нищото.

Поздрави Атанас
  • 12 отговора
    • DIMIKER
      DIMIKER
      Бронз
      здравей, и ЧНГ .Относно проблема ти опита ли с вадене на батерията ,самсунга ми така се оправя . успех
    • Switchn
      Switchn
      Сребро
      За мноо години :) живи и здрави...Htc е доказано тайванско дърво :) аз се бях преебал с htc по-стар модел... бъгна ми се и намерих в ю-туб някакъв сириец как прави калибровка,напиши калибриране на тъчскрийн в ютуб за htc и може да ти помогне това.
    • koi4inka
      koi4inka
      Бронз
      Първоначално публикувано от Switchn
      За мноо години :) живи и здрави...Htc е доказано тайванско дърво :) аз се бях преебал с htc по-стар модел... бъгна ми се и намерих в ю-туб някакъв сириец как прави калибровка,напиши калибриране на тъчскрийн в ютуб за htc и може да ти помогне това.
      Кво калибриране на тъч скрийн :facepalm: , той неможе да го включи.
      Пробвай да влезеш в Download mode и след това извади батерията и пробвай да го включиш пак.
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей Malykzaek ,

Честита Нова Година!

На първо място, опитай съветите да махнеш батерията за малко и да го включиш. Дори натисни бутона за включване, докато батерията не е в него (има няколко причини за това).

Също така - как го рестартира? При работещи приложения може да доведе до проблеми, ако не са затворени правилно.

Поздрави,
      Александър
    • NauTinal
      NauTinal
      Бронз
      Нали тела е на 2 месеца.
      Проблема ще ти го реши гаранционата карта.
    • koi4inka
      koi4inka
      Бронз
      Първоначално публикувано от NauTinal
      Нали тела е на 2 месеца.
      Проблема ще ти го реши гаранционата карта.
      Мда след месец моткане ...
    • Malykzaek
      Malykzaek
      Бронз
      За много години първо.
      На този модел батерията не може да се маха ( ако се сещате на iPhone4 как е залепен отзад панела, същата работа).Относно приложенията те не могат да се изключват, както на iPhone андроид сисгемата се грижи за тях(е могат но е доста дълга и отегчителна процедура)
      Благодаря на всички писали и дали съвет ! Оправих го четох някакви форуми, разбира се не български(може би защото телефона не е кой знае колко разпространен и нямаше нито една тема за него) и намерих решението. Пиша всички тези неща защото на някой в бъдеще може да се случи същото и да бъде подготвен :P
      Желая ви по-благодатна година от предходната

Поздрави Атанас
    • Switchn
      Switchn
      Сребро
      Първоначално публикувано от koi4inka
      Първоначално публикувано от Switchn
      Кво калибриране на тъч скрийн :facepalm: , той неможе да го включи.
      Пробвай да влезеш в Download mode и след това извади батерията и пробвай да го включиш пак.

моя също не можеше да се включва след 100-тния опит се включи и нямаше калибровка,това е един вид защитна с-ма на самия телефон бъгва се и се изключва и след успешното включване изисква калибровка много е сложно да ти го обяснявам,очевидн ми четеш постовете да се забавляваш...с тоя ник..фейспалмърски... на село :)
    • Switchn
      Switchn
      Сребро
      Първоначално публикувано от Malykzaek
      За много години първо.
      На този модел батерията не може да се маха ( ако се сещате на iPhone4 как е залепен отзад панела, същата работа).Относно приложенията те не могат да се изключват, както на iPhone андроид сисгемата се грижи за тях(е могат но е доста дълга и отегчителна процедура)
      Благодаря на всички писали и дали съвет ! Оправих го четох някакви форуми, разбира се не български(може би защото телефона не е кой знае колко разпространен и нямаше нито една тема за него) и намерих решението. Пиша всички тези неща защото на някой в бъдеще може да се случи същото и да бъде подготвен :P

Поздрави Атанас

http://www.youtube.com/results?search_query=htc+problem+with+start&oq=htc+problem+with+start&gs_l=youtube.3...218896.231199.0.231816.31.24.4.3.3.0.125.1881.22j2.24.0...0.0...1ac.1.zYt8V8cl8ZA
    • Switchn
      Switchn
      Сребро
      [quote]Първоначално публикувано от Switchn
      Първоначално публикувано от Malykzaek
      За много години първо.

Поздрави Атанас
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей Malykzaek,

За много години!

Можеш съвсем лесно да спираш пуснатите приложения с програми от типа на ТАЗИ.

Поздрави,
      achko
    • Malykzaek
      Malykzaek
      Бронз
      За много!

@Switchn не открих видео за моя модел, но както и да е (все пак проблема е решен). Благодаря ти за бързата намеса, както и на всички други !
      Може би и аз греша, че не може да се маха батерията, не ми се е налагало до сега, дано не се наложи скоро :)

@achko Мерси отново! Не е за пръв път(а за трети, за да съм точен) да ми даваш някой полезен съвет относно андроид, за което съм ти много благодарен!

Както казах проблемът е решен, за това няма нужда да изпадаме в подробности. Успехи ви желая!

Поздрави Атанас