Хубава покер зала подобна на покерстарс

• dunhil983
      dunhil983
      Начален
      Здравейте , може ли да ми препоръчате хубава покер зала , играя принципно НЛ2 или НЛ5 , тъй като с покерстарс проблемите не спират ще си изтегля парите докато все още е възможно. Също ако може и да си тракна сметката към покерстратеджи.
  • 16 отговора
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей dunhil983,

Би ли споделил за проблемите си? Имай предвид, че това е най-голямата зала и качеството на обслужването в нея е на наистина високо ниво, като съм сигурен, че със съвети от наша страна би могъл лесно да ги разрешиш.

Относно покер зали - на тези лимити ще намериш трафик в повечето такива. EuroPoker обаче предлага чудесен бонус за първи депозит, за играчи на ниските лимити. Освен това има и ежедневен фрийрол за покер стратези, така че според мен може би това е много подходяща за теб покер зала. Можеш да се запознаеш с предложенията ни в нея от тук: EuroPoker: Промоции и информация

Поздрави,
      Александър
    • dunhil983
      dunhil983
      Начален
      Ниско високо се тая ми е вече , самоизключиха ме за 180 дена и си изтеглих парите в сметката оставих 15$ за игра в друга зала. Най-вероятно ще мина към европокер. А фийролите къде съм им немога да се орентирам в тази зала ?
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей dunhil983,

Повече информация за ежедневния ни $100 фрийрол в EuroPoker, както и как да го намериш в лобито на залата може да видиш ТУК.

Поздрави,
      achko
    • wiz131
      wiz131
      Бронз
      Еверест вече не е от вашите партниорски зали?
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей wiz131,

Everest Poker е сред нашите партньорски зали, но тъй като премина към мрежата iPoker вече не оперира на българския пазар.

Поздрави,
      achko
    • Malykzaek
      Malykzaek
      Бронз
      Това значи ли,че и bet365 като част от iPoker ще спре да работи с нас ?
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей Malykzaek,

Причината някои от покер залите да не работят на българския пазар, често е че отделите им за обслужване на клиенти са в България. С bet365 (iPoker) нещата не стоят така, тъй като те имат собствен отдел за обслужване на клиенти, който е различен от този на iPoker и не е базиран тук, затова те работят на нашия пазар.

Поздрави,
      achko
    • wiz131
      wiz131
      Бронз
      Това означава ли че мога да играя в еверест и да печеля стратеджи поинтс?
    • dunhil983
      dunhil983
      Начален
      Да оправих се благодаря.
    • MHadzhiev
      MHadzhiev
      Злато
      А какъв е проблема, че отделите за обслужване на клиенти им е в България?
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравейте,

@wiz131 Можеш да играеш в Everest Poker само ако се намираш в чужбина. Съответно ще получаваш StrategyPoints и всички останали облаги за тракната си сметка. Ако се намираш в България, можеш да видиш списъка с партньорските ни зали, които са достъпни за нашия пазар ТУК.

@MHadzhiev Не мога да ти дам конкретен отговор защо е така, но е факт, че голяма част от залите с отдели в България не работят на нашия пазар. Предполагам, че покер залите не искат да рискуват с потенциален конфликт на интереси.

Поздрави,
      achko
    • dunhil983
      dunhil983
      Начален
      Перфектна зала благодаря ви много вече взех първия си долар.Дано тук да нямам проблеми както с покерстарс , ще играя турнира на покерстратеджи в 21:30 , да се надявам да взема и от там някой долар. :nh
    • dunhil983
      dunhil983
      Начален
      Забравих да попитам един билет ли имам за фрийрола на покерстратеджи?
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей dunhil983,

За кой турнир става въпрос? Ако е ежедневният фрийрол за $100 в EuroPoker, нямаш ограничения - можеш да играеш в него колкото пъти пожелаеш.

Успех и дано към първия си долар добавиш още хиляди такива. :)

Поздрави,
      Александър
    • dunhil983
      dunhil983
      Начален
      Да за на покерстратеджи , благодаря но и така не ми го преведоха от този турнир 1000$ фрийрол ли беше забравих , а от турнира на покерстратеджи взех 0,55$ .
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей dunhil983,

Турнира за $1000 на EuroPoker ти дава бонуси за изчистване, а не директно пари.

Поздрави,
      achko