PS Sidekick

• Malykzaek
      Malykzaek
      Бронз
      Здравейте приятели :f_biggrin:

Пиша за да задам поредния си въпрос за хора с минимум 140+ IQ :D :nh
      Преди малко си изтеглих въпросната програма и не знам отчита ли ръце във фрийрол турнирите, понеже в момента играя един такъв в старса за българи и ми стана интересно, че не ми отчита ръцете ?(

Поздрави Атанас
  • 4 отговора
    • reamon73
      reamon73
      Бронз
      Не,отчита само ръцете изиграни в кеш игри.
    • Malykzaek
      Malykzaek
      Бронз
      хмм според мен отчита само рейкнати ръце, или от турнири с някаква част рейк. Щипнах от въпросния турнир няколко центчета (аман от бед бийтове е*аси) и сега играя турнир 2цента 990 човека и пак не ми ги отчита! А и да се оплача отново от старса....може ли АК JJ АQs да губят а карти като 5-3s 76o които разбира се не играя да побеждават, или да ми излизат аутовете след като съм фолднал на Олин :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Поздрави Атанас
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей Malykzaek,

За да SideKick записва ръцете ти, трябва да си активирал тази опция от самата покер зала. За PokerStars това става от менюто Настройки (Options). Aктивирай "Настройка на историята на ръцете" (Instant Hand History Options) и "Опции за турнирни статистики" (Tournament Summary Options). Историята на ръцете задължително трябва да се записва на английски език. Също така е важно да не сменяш мястото, където се записват ръцете по подразбиране.
      Ако ползваш софтуер на залата на Български език, или сменяш редовно езика, проверявай отново след това дали историята на ръцете ти се записва на английски, в противен случай SideKick не може да я разчете.

Относно това за кои турнири може да прави записи и да получаваш кикове - за това можеш лесно да се ориентираш от масата на турнира - дори да е фрийрол, ако чиповете на масата са заедно със символ за валута, например "$", това се води турнир с истински пари и би трябвало залата да записва история за него. Нея можеш да провериш в папката, в която се записват ръцете (ще я видиш от настройките за това) и дали има файл за дадения турнир.

Поздрави,
      Александър
    • Malykzaek
      Malykzaek
      Бронз
      Благодаря за отговора!

Ще проверя като седна да цъкам в старса. За момента нямам кеш там и се размотавам с 0.11$ в осмиците, докато ми дойде картата (която чакам от около 3-4 седмици :facepalm: )
      Прочетох, че Sidekick-a може да се използва и в бет365, което ми е по-важното защото там ще правя депозита :)

Поздрави Атанас