Bet365

• 5 отговора
    • nvelev
      nvelev
      Бронз
      Здравей Poharchiparichko,

ЦЪК!

Поздрави,
      Ники
    • CaliForNicati0N
      CaliForNicati0N
      Бронз
      Според мен вапроса на човека беше друг :) .Та ше се опитам аз да ти отговоря.Има 3 начина :1.Да нарпавиш 1000 раке раце на кеш маси.2.Ро да сабереш 5000мп 3.Да направиш депосит 100$.

п.с.Пишя по памет но горе долу такива са изискванията
    • nvelev
      nvelev
      Бронз
      Здравей CaliForNicati0N,

Благодаря за допълнението.
      Разбирам въпроса му, но преди да се замисли за този въпрос и съответния му отговор, би било много по-полезно да се запознае с правилата за управление на банката. С 30 изиграни турнира не може да се придобие нито банката, нито опитът за игра на по-високи лимити. Чак след това идват въпросните ограничения.

Смятам, че съветът ми е на място и изпълнението му би било полезно. :f_cool:

Поздрави,
      Ники
    • CaliForNicati0N
      CaliForNicati0N
      Бронз
      Допалнение също така като минат 30 дена сащо можеш да минеш на по горен лимит ;)

оффтопик:
      Не сам казал че отговора ти не е на място.Разбираше че е много полезно да чете статите ,но се пак мисля че трабваше да му дадеш и другия отговор

Поздрави Ники :P
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      въпреки че съм отскоро тук мисля че поне нещо знам туктаме за турнирите и искам да попитам на кваки турнири играе човека МТТ или СНГ защото поне откъм СнГ съм много добре запознат и за да не се прецакаш е мноо важна управлението на банката и отначало докато си избера какво точно да играя иззгубих няколко долара но реших че СнГ ми е най-добре бях стигнал до 64 долара но после имах 1 седмица много лоша серия и се снижих до 30 но реших да намаля бройката турнири които играя на ден защото след 3-4 сесия играя уморено и глупаво и лека полека се върнах и сеа съм си 45 и след малко смятам да спечеля още малко важното е да имаш търпение играй така че да имаш поне 40 турнирни такси(за СнГ) чети статии книги и лека полека ще напреднеш а иначе 30 турнира са много малко за да си определиш лимита минимум 150