5.5€ 5макс 70/30 88

• meepwn
      meepwn
      Бронз
      Boss Media - Hold'em Cash Games - $25.00/50.00 Blinds - 5 Players
      Hand Converter by Pokerhand.org

CO: $1,630
      BTN: $1,355
      SB: $1,525
      BB: $1,705
      UTG: $1,285

Pre-flop: Dealt to CO 8:club: 8:spade:
      UTG raises to $100, CO calls $100, (2 folds), BB calls $100

Flop: ($325) K:heart: 5:diamond: 3:spade: (3 Players)
      BB checks, UTG bets $150, CO calls $150, (1 folds)

Turn: ($625) T:club: (2 Players)
      UTG bets $150, CO calls $150

River: ($925) 4:diamond: (2 Players)
      UTG bets $100, CO calls $100

Тоя и преди правеше някакви мин-бетчета, само че не се стигна до шоудаун. ББ е кретен.
  • 3 отговора
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Здравей meepwn,

Префлоп:

С нашия стак е най-добре да пушнем.

Флоп:

Така изиграно префлоп тук предпочитам да фолднем. В сандич между двама не ми харесва да колваме. След като UTG залага между двама най-често има готова ръка. Разбира се понякога ще има 5-ца, но също да диапоазона му е попа. Като и другия ни опонент може да колне и да се поставим в неприятна ситуация на търна.

Търн:

Така изиграно на търна, кола на този малък бет е ОК. Като неприятното е 1е понякога освен поп може да има и покети от 99 до дами. Като освен тях в диапазона си има и 5-ца и 66-77.

Ривър:

Няма какво да направим. Кол на този малък бет разбира се. Като си мисля, че най-често ще има 99-QQ или слаб поп.

Ако имаш каквито и да е въпроси, не се колебай да пишеш в тази тема, като натиснеш бутона "Помоли анализатора да погледне тази ръка отново!"

Поздрави,
      Антоан :pokerface:
    • meepwn
      meepwn
      Бронз
      Сериозно ли пуш префлоп? ?( Той рейзва до 100, аз да пушна до 1600? Най-малко мога да 3бетна до 250-275 примерно вместо да пушвам, като с някой ръце ще колвам 4бет пуш а с някои ще фолдвам.

Ако блиндовете бяха 50/100 и той беше рейзнал до 200 съм ок да 3бетна 1600, но така?..
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Здравей,

Стори ми се че UTG е лимпнал, а той бил рейзнал :facepalm: . Директно пиша нов анализ, че този е за ситуация, когато UTG лимпва при блиндове 50/100

Префлоп:

Фолд. Ръката ни не е достатъчно силна за да колнем и да играем пост флоп. Като и за сет не получаваме добри одс.

Флоп:

Фолд. UTG едва ли ще прави продължаващ залог срещу двама с по-слаба от нашата ръка. Понякога ще има 66-77, някакво асо или 5-ца, но няма какво да направим.

Търн:

Макия му бет е слабост. Все пак рядко няма да е ударил нищо. Или е с 5-ца, чифтове до дами или рядко слаб поп. Заради малкия му бет кола е ОК, но изобщо не съм щастлив да го направя. При бет от около 1/2 от пота имаме лесен фолд.

Ривър:

Няма какво да направим. Кол на този малък бет разбира се. Като си мисля, че най-често ще има 99-QQ или слаб поп.

Ако имаш каквито и да е въпроси, не се колебай да пишеш в тази тема, като натиснеш бутона "Помоли анализатора да погледне тази ръка отново!"

Поздрави,
      Антоан :pokerface: