Въпрос Бай-ин НЛ5

• rockamring
      rockamring
      Бронз
      Здравейте хора и честита нова година. Играя на НЛ2 и надявам се скоро ще се преместя на НЛ5 стига да ми кажете мнението си. Разполагам със стабилен банкрол от 180 долара за НЛ2, но все още не мога да събера смелост и да се кача на следващия лимит и за това спазвам доста защитен банкрол мениджмънт.
      Въпросът ми към вас тези които имат опит с изкачването на лимити мога ли да се кача на НЛ5 примерно при банка 200 долара, но бай-ина с който да сядам на масата да бъде 3.5$ или иначе казано 70 големи блинда.
  • 8 отговора
    • kriko92
      kriko92
      Бронз
      Качвай се смело още сега с 180$ и сядай с пълен стак на масата :) Няма голяма разлика между нл2 и нл5, така че ако биеш нл2 не би следвало да имаш особени проблеми с нл5.
    • joro8112
      joro8112
      Бронз
      Здравей.
      Ще е грешка да не качиш нл5 с 200$,на тези лимити 40 бай ина са ок.Ако се чувстваш неуверен може да намалиш броя на масите.
    • n1pnot1c
      n1pnot1c
      Бронз
      Качвай се,и не променяй играта си!Нивото на играчите е същото до нл10 така че скачай с пълен стак.
      Успех
    • nsavov
      nsavov
      Сребро
      За zoom/rush 40 БИ е добре.
      За нормални маси предпочитам да шотвам горните лимити с по 20 БИ, като ако загубя 2-3 стака, свалям на долното ниво.
      Схемата на нормалните маси е да следиш за рибата. Играта срещу нитове само ще ти донася вариация и единствено залата печели. Търси маси с повече players/flop % и по-голям pot/hand.
      Сядай винаги с пълен стак.
    • xpander88
      xpander88
      Бронз
      В коя зала играеш е вапроса :)
    • rockamring
      rockamring
      Бронз
      Играя във FullTiltPoker. Момчета благодаря ви за това, че ми вдъхнахте кураж. Послушах съветите ви и сега вече играя НЛ5.
    • xpander88
      xpander88
      Бронз
      Сподели как вървят нещата от по-горният лимит да знаем добре ли се развиваш.Кое ти направи впечатление там ??
    • rockamring
      rockamring
      Бронз
      Нещата на НЛ5 вървят повече от прекрасно, въпреки че първите ми стъпки бяха малко плахи с течение на времето всичко се оправи и сега се чувствам уверен. Като цяло за нивото мога да кажа, че не намирам разлика между НЛ2 и НЛ5 и на двете се срещат достатъчно малоумни отигравания и слаби играчи. За жалост имам проблем с траил версията на PokerTracker-а и не мога да си следя статистиките X( X( X(

Иначе за няколко дни станах Gold, а живот и здраве втората половина от Януари ще съм Платинум.

За разлика от VIP системата на PokerStars тази на FullTiltPoker ми се струва много достъпна дори за риби като мен и се надявам да имам достатъчно време за да достигна Диамант.