Проблем с теглне в poker888

• baggio33
      baggio33
      Бронз
      Не бях играл от близо година в poker888 и реших да разцъкам направих малко пари и исках да си ги изтелгя към дебитната карта с която съм депозирал ,а също и така съм теглил пари преди време,но вмомета мога да тегля само чрез банков превод и наложен платеж (не съм сигурен дали точно такава беше тази опция ) , но не и към дебитната карта.Иначе ако искам да депозирам с картата няма проблеми.Картата изтича края на месеца ,но едвали това е проблема.
      Някой има ли идея защо се получава така ?
  • 7 отговора
    • Justri
      Justri
      Бронз
      Явно в това е проблема. На мен ми дава да тегля към карта.
    • Vankata112
      Vankata112
      Бронз
      Здравей, baggio33.
      Не съм играл толкова време там и незнам дали е така, но в Покерстарс ако не си депозирал 6 месеца ти се маха картата като опция и трябва да направиш минимален депозит за да се появи отново.Напълно възможно е и тук да се получава нещо такова щом не си играл много време.За съжаление им нямам инсталиран софта за да проверя със сигурност при мен как е.
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей, baggio33,

Трябва да направиш минимален депозит, за да изтеглиш към картата. В противен случай трябва да използваш другите методи за теглене.

Поздрави

Елена
    • baggio33
      baggio33
      Бронз
      Мерси на всички за отговорите.
      А някой знае ли дали има такса когато тегленето става ,чрез банков превод ?
    • Vankata112
      Vankata112
      Бронз
      Първоначално публикувано от baggio33
      Мерси на всички за отговорите.
      А някой знае ли дали има такса когато тегленето става ,чрез банков превод ?
      Това зависи от банката ти, но в повечето имат...Не съм чак толкова запознат, но аз съм в сибанк и мисля, че е фиксирана на 10евро (само веднъж съм теглил така).За по сигурно трябва да провериш в банката си.
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      baggio33, съгласно политиката на 888, няма такси при теглене, но вероятно банката ти има такса за валутен превод - най-добре ще е да видиш тарифата на банката на уебсайта или да им се обадиш/посетиш.

=)
    • baggio33
      baggio33
      Бронз
      Найстина бяхте прави,при малък депозит със картата, ми се появи и теглене с дебитна карта .