Mtt R&a

• Rumenaldo
      Rumenaldo
      Бронз
      Играя турнири в залата на 888, предимно такива с вход между 3-6$ от типа R&A с гарантирани 2000-5000$. Въпросът ми е - в кои други покер зали има подобни турнири (изкл. PokerStars) и ако е възможно по-подробно - час, вход и гарантирани. Мисля, че темата ще е доста полезна за всички турнирни играчи, които играят на тези нива.
      Предполагам, че много от вас работят и нямат много свободно време за покер, особено такива като мен (бармани), които са заети вечер, когато са най-добрите турнири. 2-3 турнира от този тип ми се виждат малко на ден, затова искам да събера информация за повече такива турнири, за да си изградя една програма и да имам по-голям обем турнири от този тип. Мисля, че във FullTilt има такива, ако може някой да сподели по-подробно и от други зали, много от нас ще са благодарни.
      :) :) :)
  • 1 отговор
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей Rumenaldo,

За съжаление желаната от теб информация е изключително трудна за събиране и ще отнеме много време. Освен това може да не е актуална достатъчно дълго време.

В общи линии почти всички зали предлагат такива турнири, на ниските лимити и в която и да потърсиш, ще намериш.

Както съобщаваш - щом в това време намираш 2-3 турнира в една зала, то с комбинация от няколко ще си осигуриш достатъчен брой такива.

Можеш да опиташ зали като EuroPoker и 24hPoker и bet365 (iPoker).
      И в трите зали ще намериш достатъчно на брой такива турнири, с комбинация, можеш да си осигуриш достатъчно трафик в определени часове.

Всяка от залите си има разнообразни предимства - в първата имаш лесен за чистене бонус за първи депозит, във втората 30% рейкбек, в третата можеш да участваш в промоции на SideKick например.

Поздрави,
      Александър