Crysis's

• Malykzaek
      Malykzaek
      Бронз
      Здравейте и от мен.
      Казвам се Атанас на 19г. съм и съм студент. Забелязвам, че повечето успели играчи си имат блог и за това реших да си направя и аз. А дано се окаже добра поличба :D Цъкам покер от около 2-3 години, но напълно несериозно и то фрийролчета, за да убия време. Най-сериозния ми успех дойде преди около година, направих 109 евро банка Редактирано!, но разбира се играх на лимит многократно надхвърлящ банката и след тилт загубих цялата банка :facepalm:
      Преди 2-3 месеца реших да започна малко по-сериозно, но все не оставаше време за разходки по банки депозити и така нататък за това се концентрирах върху изучаването на играта и по-специално СнГ формат. Изгледах видеотата на PetChoveka и преглед на сесии на parodiq, защото блога му ме мотивира много :D Прочетох и една ebook и се чувствам готов да се впусна с главата напред. Основен проблем ми е банкрол мениджъра и тилта разбира се. За това и блога може да ви се стори понякога като отдушник :facepalm: За съжаление не мога все още да поствам ръце, за което има няколко причини:
      1) Hold'em Manager 2 няма да тръгне на бракмата ми
      2) Като за начало,докато изчакам картата ми(никога не се надявайте за бързи действия от райфайзен банк- чакам карта от около месец) ще играя във осмиците а там не мога да ползвам Sidekick, а току що...е преди някой друг час щипнах оттам 5$

Първия ми депозит ще е в бет365, където мисля че ще мога да ползвам сайдикик, но се отклонявам от темата. Не мисля блога да става място за бед бийтовете ми,не търся съжалението на никого. Е някой друг за цвят, но всеки си има такива :D
      Може би ще е по-добре да не поставям точно конкретни цели. Не,че нямам :facepalm: но предпочитам да ги запазя за себе си и не,не са милионите, големите пари не са ми фикс идея, но не бих ги отказал като бонус :D

Може би все пак трябва да поставя някоя за цвят :D

1) Да се задържа над нулата повече от седмица (това ми е проблема последните няколко пъти)

2) Да запазя всички вещи вкъщи здрави след тилт :facepalm:

3) Да бъда по-уравновесен и дисциплиниран, защото мисля, че покера ще ми помогне в това начинание!

И така...чакам дебитната си карта-утре или четвъртък(добрата жена каза,че е пристигнала, но няма пин)
      Ще започна на 0.11$ 6макс в осмиците до тогава

Стартова банка 5$

Надявам се не съм ви отегчел :D

http://www.youtube.com/watch?v=jFZM2S22cJI

Поздрави Атанас :nh
  • 216 отговора
    • Malykzaek
      Malykzaek
      Бронз
      Здравейте отново!
      Виждам, че интереса към блога ми е много засилен, за това трябва да си го поддържам :facepalm: :D
      Снощи влязох да поиграя въпросните 0.11$ в осмиците.Като цяло съм доволен от себе си.Мисля, че играх добре,но софта беше срещу мен почти винаги :facepalm: Важното е, че успях да се спра след поредния загубен бай-ин и в крайна сметка съм с +2бай-ина от сесията.. малко но от сърце както се казва :D
      Току що добрата жена от Райфайзен ме събуди с новината, че картата ми е пристигнала (как да и се сърди човек)
      Отивам да видя как върви бизнеса,до банката и се почвам :D
      Мисля да играя паралелно на 0.11$ в осмиците и 0.11+1 в бет365 по 2 маси/зала
      Само не знам колко време ще е нужно за да преминат паричките от картата в залата, и дали отново трябва да пиша някакви бонус кодове, за което ще се радвам ако някой драсне някой ред!

Е да се захващам за работа

Банка: 8*8 - 5.24
      бет365 - 10.00$

Поздрави Атанас
    • memphisa
      memphisa
      Бронз
      Парите минават веднага - На секундата :) ) А относно до кодовете ако си се регистрирал от ПС, взимаш кода и следваш инструкциите http://bg.pokerstrategy.com/bet365/download/

Поздрави и Успехи!
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Здравейте,

Успех с блога. Стискам палци!

Ръце за анализ можеш да публикуваш и с някой от следните конвертори:

Като инструкции за публикуването на ръце можеш да откриеш тук и тук.

Поздрави,
      Антоан :pokerface:
    • Malykzaek
      Malykzaek
      Бронз
      Благодаря кумире !
      Мисля да пробвам със Sidekick в бет365, а ако има някоя интересна ръка от осмиците ще използвам линковете. На този формат 0.11 6макс е пълна пародия! Снощи като играх пичовете ми плащаха пушове с 10 :heart: 2 :club: и им излизаше флъш от :club: , което не е много яко. Не искам да пълня блога с разни бед бийтове,да търся съжалението на хората и да изглеждам някакъв жалкар , както се вика :D
      Между другото някой пробвал ли е да пробва екран на ТВ за монитор? Предполагам да де, но имам предвид удобно ли е , защото монитора ми е малак а екрана на ТВ около 40' и ще ми е по-удобно предполагам на 4 маси (на толкова цъкам в момента), за да не забивам глава в екрана, като някакъв 50 годишен ИР спезиалист е*аси :D
      Айде стига съм говорил ми да си върша работата :facepalm:

• Malykzaek
      Malykzaek
      Бронз
      Здравейте на мен и хилядите четящи :facepalm:

Днес не съм играл.Занимавах се с глупостите на Райфайзена но все пак всичко е наред. Депозирах 10$ и сега имам банка 15.05$
      След вечеря ще започна сесията на 0.11 6ман. Вярно блиндовете са множко, но следващия формат, към който се целя е 0.55$ 60 ман.
      Там мисля да седна със банка около 30-35$ минимум.
      Не знам дали изобщо някой чете, но и да си водя монолог не ми пречи :D
      Захващам се за работа :fuckyeah

Поздрави Атанас
    • Malykzaek
      Malykzaek
      Бронз
      Понеже сам си пиша и чета в блога ще го правя както си му е реда поне! :f_biggrin:

"Здравей Наско как мина деня ти?"
      -Можеше и по-добре.
      "Защо така човече?"
      -Емии след всичките разправии с банките дойде време да се заема и с покера.
      "Е как беше сесията?"
      -Ужасна! :facepalm: Отново направих глупостта да вляза на кеш с основателната причина да избивам бонуса...
      "Иии злополучна ли беше? Какво стана? Разказвай няма да ти измъквам думите от устата !"
      -Еми. Седнах на 4 маси със стакове по 0.50$. Започнах със ужасяваща загуба. Не мога да намеря къде ми запаметява ръцете за да ти покажа, но накратко. Имах А8o на голям блинд и чекнах. Флоп А :heart: 8 :club: 3 :heart: Пича ме рейсна със около 0.20$ което беше перфектната възможност да играя за стака му. Така и стана. НО
      търн 3 :heart:
      ривър J :heart:

Пича показа А :spade: и 10 :heart:

"Човече това си е подигравка!"
      -Е свикнал съм брато нормално е. Както и да е оттам почна серията. Обвинявам себе си играх отвратително. Усетих, че тилта ми застига, а около мен има много вещи и спрях с банка 8$
      "Е и какво стана след това?"
      -Седнах да играя старото СнГ 6ман 0.11$
      "И изби ли нещо?"
      -Еми да! На целия фон съм доволен от постигнатото! Сега банката ми е 11.26$
      "Браво гордея се с теб, че си се овладял навреме!"
      -Благодаря ти! Винаги мога да разчитам на теб :heart:
      "Няма защо! Ми сега какво приключи ли ?"
      -Не съм много сигурен. Може да направя още 10тина турнирчета, ако ги кешна всичките ще е дяволски добре!
      "Добре човече. Успех. Удоволствие е да чета блога ти. Винаги си редовен!"
      -Пак заповядай! Ако не, винаги мога да си водя и монолог.!
      "Успех ти желая,все пак си най-големия пич в цялата покерстратеджи общност :f_biggrin: !
      -Стига стига. Вярно симпатяга съм, но чак пък толкова! Успех

P.S. Не, не страдам от шизофрения ! :D

Поздрави Атанас
    • kkki4uka2
      kkki4uka2
      Сребро
      Ще тръгнат нещата само постоянство трябва ;) .
    • niksy79
      niksy79
      Бронз
      Хахаха, споко, повечето сме така - пишем си и си отговаряме. В началото е малко странно, после се свиква, а по някое време почва и кеф да ти прави. :D
    • Malykzaek
      Malykzaek
      Бронз
      Не се мина много време преди да започне да ми прави кеф :D
      Снощната сесия не доведе до нищо хубаво. Изиграх 20-тина турнирчета, единственото хубаво от тях беше едно каренце. Турнирите са пълна пародия не знам дали някой ги играе, но ще е добре да се въоръжи със здрави нерви :D
      Пак скочих на кеш маса, за радост този път AA които пушнах префлоп издържаха :fuckyeah
      Въпреки това равносметката е с отрицателен знак.
      Изневерих на второто си аз с този отговор :facepalm: (sry dude) следващия път :D
      Стана време да пооправя банката!

Банка: 10$

Поздрави Атанас
    • Malykzaek
      Malykzaek
      Бронз
      Хеей здравей АЗ пак съм АЗ !

Хубав ден за покер! След като седнах с банка 10$ след около час игра на 0.11$ и скъсани нерви, съкване на АА срещу 27 при ОлИн префлоп :facepalm: реших да прекъсна на банка 9.99$ :f_biggrin:
      Взех си кратка почивка,душ и пак седнах, този път реших малко кеш маси за да изчистя бонуса.
      Седнах на 2 маси НЛ2 с по 0.50$ . Изиграх близо 10 ръце, за 40 минути(общо), като на едната маса се стакнах със покет 10ти пича ми извади по силния чифт QQ в ръката, като флопа беше ниски разноцветни карти. За щастие на другата маса софта беше с мен, като ръцете ми удържаха а рибите си играеха топ пеърите до край.
      В крайна сметка банка 12.00$
      Надявам се довечера да щипна нещо от фрийрола за 10000$, ако не то поне софта да бъде неутрален докато играя :f_biggrin:

• Malykzaek
      Malykzaek
      Бронз
      Хаай еврибади!

Вие не четете, но аз ще си пиша :f_biggrin:
      Още повече, че днес има повод! Взех си първия изпит като студент :nh
      Най-трудния от всички смея да твърдя, разбира се със 3 :f_biggrin:
      От към покер нещата също се развиват добре. Седнах със 12$ банка да поцъкам. СнГ разбира се, но реших,че може би ще ми е кеш ден, за това седнах на НЛ2 с скромния стак от 0.45$ . Нещата потръгнаха нормално. За щастие АА издържаха, когато ги имах, успявах да накарам опонентите ми да играем за стакове, когато имах дъ нътс. И те така. Разбира се не е нормално всичко да е розово, за това един пич ми плати ОлИн-а с J10 :spade: докато аз бях със QQ
      Сещате се 2 валета на борда като едното на ривър разбира се :D
      В крайна сметка пота беше около 4.50$ (имаше добавени стотинчици)
      Усетих, че не върви, направих мисклик костващ 0.30$ и реших да изпреваря тилта и сам да стана от масата. В крайна сметка съм доволен от сесията ! А придобих с някакво статусче Iron, но избиването на бонуса тече ужасно бавно :facepalm: Ще мина е без него явно :D
      Банка 15,64$

Поздрави Атанас
    • achko
      achko
      Бронз
      Здрасти Наско,

Четем, четем. :)

А като почнеш да постваш и големите печалби, ще почнем и да пишем :P

Поздрави,
      achko
    • Malykzaek
      Malykzaek
      Бронз
      Challenge Accepted :challenge
    • kukkiwonBG
      kukkiwonBG
      Бронз
      A студент по какво си?
    • Malykzaek
      Malykzaek
      Бронз
      Счетоводство и контрол.
      Днеска преборих макроикономиката. Другия четвъртък ще имам главоболия с висшата математика :fuckyeah
    • kukkiwonBG
      kukkiwonBG
      Бронз
      Къде учиш "Счетоводство и контрол"? Какво учиш по "висша математика" в първи курс/първи семестър?

----
      Kukki
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Първоначално публикувано от Malykzaek
      Счетоводство и контрол.

Успех с реализацията след дипломирането :coolface:
    • Malykzaek
      Malykzaek
      Бронз
      Детерминанти, матрици, транспортни, тем подобни идиотщини.
      Чочиту не знам дали се заяждаш, явно да, но не всеки излязъл "счетоводител" се реализира само в една длъжност на икономиката. Няма да водя диспути, и не искам, защото в моментната икономическа ситуация и с 3 висши,например МИО,право, СК , нямаш дори 50 процентова сигурна реализация, но не мисля че ще отворя очите на някого, който живее в България последните 10 години знае за какво говоря. Айде обърнахме го на политика... Да спрем до тук? :f_biggrin:

Поздрави Атанас
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Първоначално публикувано от Malykzaek
      Чочиту не знам дали се заяждаш, явно да, но не всеки излязъл "счетоводител" се реализира само в една длъжност на икономиката
      Eми в грешка си,не се заяждам,просто ти казвам колко невъзможно е реализирането в България.
      Естествено че като излезеш счетоводител можеш да се реализираш като продавач,разносвач,пазач и т.н.

Интересно ми е да чуя как виждаш себе си след 5 години например.

Лично аз съм завършил СК и ми е интересно:)